Atakan Özyurt’tan Takipçisine Şok Yorum!

admin

Haberler

16 Ocak 2020

Atakan Özyurt’tan Takipçisine Şok Yorum!

En sevilen Youtuberlardan bir tanesi olan Atakan Özyurt yine muzipliği ile gündeme geldi. Hayatımıza Vine ile giren 3 kafadarın en eğlenceli karakteri olan Atakan Özyurt oldukça popüler ve sevilen bir Youtuber. Kafalar ismindeki Youtube kanallarında arkadaşları Bilal Hancı ve Fatih Yasin ile birlikte farklı formatlarda oldukça eğlenceli videolar çekiyorlar. Kafalar’ın bu denli popüler olmasına en büyük katkıyı sağlayan video formatı ise ‘kışkırtma’ oldu. Kışkırtma formatında 3 kafadar kendi aralarında bir kurban seçiyor ve diğer iki kişi bu kurbana akla gelebilecek bütün sinir bozucu şeyleri uyguluyor.

Yukarıdaki video ilk ve en çok izlenen kışkırtma videosu. Üçlüyü daha yakından tanımak için yukarıdaki videoyu izleyebilrsiniz.
Gelelim haberimize. Atakan Özyurt Youtube’daki başarılı ve eğlenceli yaklaşımını Instagram’a oldukça iyi bir şekilde yansıtabilen bir Youtuber. Bu sefer Instagram’da bir kullanıcısına verdiği yanıt ile gündeme geldi.
Instagram’daki sahte hesaplar ve saçma paylaşımlarından hepimiz artık sıkıldık. Atakan Özyurt’ta bu durumu tiye alan bir yorumla bu hesaplardan biriyle etkileşime girdi. Özyurt’un fotoğrafının altına ‘Yeni sütyenin hikayemde’ yazan İrem isimli kullanıcı Özyurt’tan şok bir yanıt aldı. Takipçisine ‘Göremedim nerede lütfen söyleyin’ yanıtı veren Özyurt takipçileri tarafından destek topladı. İşte o olay yorum;

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz