Nusret Gökçe O Fotoğraf İle İlgili Konuştu: Alkol Kullanmam…

admin

Haberler

17 Ocak 2020

Nusret Gökçe O Fotoğraf İle İlgili Konuştu: Alkol Kullanmam…

Nusret’i artık tanımayan yok… Üstelik yalnızca Türkiye’de değil. Geçtiğimiz yıllarda ününe ün katan Nusret Gökçe artık tüm dünyada tanınan bir fenomen haline geldi. Her adımı takip ediliyor, dünyaca ünlü yıldızlar bile onunla fotoğraf çekilmek için adeta yarışıyor.

2019’da harika bir yılı geride bırakan Nusret yılbaşında yaptığı paylaşım ile hem ülkemizde hem de dünyada gündemi meşgul etmişti. Yılbaşı gününde namaz kılarken çekildiği bir fotoğrafı Instagram profilinde paylaşan Nusret adından yine söz ettirmiş, bazı kesimlerin taktirini kazanırken bazı kesimleri ise oldukça rahasız etmişti. İşte o kare…

Nusret bu fotoğraf ile alakalı yapılan yorumların hiçbirine yanıt vermememişti. Fakat üzerinden çok geçmeden Plus Dergisi’nin Ocak ayında karşımıza çıktı. Önemli açıklamalarda bulunan Nusret kalplerimizi bir kez daha fethedecek gibi gözüküyor. İşte o açıklamalardan satır başları şu şekilde;

*Alkol kullanmam ve orucumu tutarım.

*Allah’tan ne istediysem verdi. Ne kadar şükür etsem az. Geçmişimi asla unutmadım ama geriye dönüp asla bakmam. Çok zor günler geçirdiğim doğrudur ama asla şikayet etmedim. *Hiçbir zaman yoruldum demedim.

Alın yazısı denilen bir hadise vardır ve ona inanırım. Ben gayret ederim gerisi Allah’ın yardımı ile olur. Alkol kullanmıyorum. Her ramazan orucumu da tutmaya gayret ederim.

Her açıklaması ile başarısının bir tesadüften ibaret olmadığını kanıtlayan Gökçe görünüşe göre bu röportajı ile de takdir toplayacak. Bizlerin ulaşabildiği ve röportajda önemli olarak gördüğümüz kısımlar bu açıklamalar oldu. Eğer tamamını merak ediyorsanız Plus dergisinin Ocak ayı sayısını bayilerde bulabilirsiniz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz