“Atamın öldüğü gün kutlayamam” demişti! Ali Sunal Babası Kemal Sunal’ın Doğum Gününü Gecikmeli Olarak Böyle Kutladı… “Yaramaz Babam… “

Aleyna

Haberler

11 Kasım 2020

“Atamın öldüğü gün kutlayamam” demişti! Ali Sunal Babası Kemal Sunal’ın Doğum Gününü Gecikmeli Olarak Böyle Kutladı… “Yaramaz Babam… “

Ali Sunal, Yeşilçam’ın efsane ismi ve babası Kemal Sunal’ın doğum gününü eğlenceli bir fotoğrafla kutladı. Sunal’ın fotoğrafın altına yazdığı sözler herkesi duygulandırdı.

Ali Sunal ve Kemal Sunal

Ali Sunal’ın Türk sinemasının duayen oyuncusu Kemal Sunal’ın oğlu olduğu herkesin malumu. Ali Sunal, işletme okusa da babası gibi oyunculuğa gönül verdi. Yine babasının izinden giderek komedi yapmaya başlayan Ali Sunal’ı yıllarca herkes babasıyla kıyaslayarak küçümsedi ancak ünlü oyuncu nihayet kendini kabul ettirmeyi başardı.

Babasına olan sevgisini ve saygısını sık sık vurgulayan Ali Sunal, onunla ilgili hiçbir özel günü atlamıyor. Instagram’dan öğrendik ki, Kemal Sunal’ın bugün doğum günüymüş!

“Atamın öldüğü günde kutlayamam”

Kemal Sunal

Kemal Sunal, 2000 yılında henüz 55 yaşındayken hayata veda etti. “O gün her evden bir cenaze çıktı” denen ölüm için hala anma törenleri düzenleniyor. Zaman zaman doğum günü için de anmalar yapılan Kemal Sunal, aslında 10 Kasım doğumlu! Ancak “Atam’ın vefat ettiği günde doğum günü kutlayamam, sevinemem, gülemem. O yüzden doğum günüm 11 Kasım’dır” dediği için doğum günlerini hep bir gün sonra kutlamış.

“Yaramaz babam!”

Ali Sunal da babasının isteğine uyarak Kemal Sunal’ın doğum gününü bugün kutladı. Babasıyla çocukken çektirdiği bir doğum günü fotoğrafını paylaşan Ali Sunal, yazdığı sözlerle takipçilerini duygulandırdı.

Fotoğrafa anında binlerce yorum ve mesaj yağdı. Biz de büyük usta Kemal Sunal’ın doğum gününü kutluyoruz, iyi ki bu dünyadan böyle bir oyuncu geçti!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz