Ekranın Yıldızı Ama O Bir Kapalı Kutu! İşte Cansu Dere’nin Seyahat Tutkusundan Hayatındaki “Sadakatsizlere” Kadar Bilinmeyen Özellikleri…

Aleyna

Haberler

11 Kasım 2020

Ekranın Yıldızı Ama O Bir Kapalı Kutu! İşte Cansu Dere’nin Seyahat Tutkusundan Hayatındaki “Sadakatsizlere” Kadar Bilinmeyen Özellikleri…

Cansu Dere, Sadakatsiz dizisi sayesinde yine ekranın kraliçesi oldu. Yıllardır en kaliteli yapımlarla izleyiciyi ekran başına toplayan Dere’nin hakkında merak edilenleri ve hayatındaki “sadakatsizleri” anlattık.

Cansu Dere

Cansu Dere mankenken de en başarılılardandı, oyuncuyken de öyle! Oyunculuk kariyerine başladığı dönemlerde “Mankenden oyuncu olur mu” tartışmasının odaklarından biri olan Dere, bugün bu önyargıyı tamamen silmiş durumda! Ekranın tartışmasız en başarılı oyuncularından biri olan Dere, hangi projeye başlasa anında reytinglerde ilk sıralara çıkıyor. Ancak hakkında hala çok az şey biliniyor! Biz de bu “kapalı kutunun” hakkında öğrendiklerimizi sizinle paylaşmak istedik.

O “Hiçbir Yerli”!

Cansu Dere

O tam bir seyahat insanı. Setlere ara verip üç sene boyunca kendini yollara vurmasına bile artık kimse şaşırmıyor! Dere, yatırımını bir sürü ev almak yerine kendi deyimiyle “hayatındaki gereksiz yükleri” çıkarmaya harcıyor, yani seyahate.

Kendime yatırım yapmayı seçtim” diyen Cansu Dere, ailesinin de “hiçbir yerli” olduğunu söylüyor. Ailesindeki herkes başka şehirde hatta başka ülkede doğmuş, anne tarafında annesiyle aynı şehirde doğan biri bile yokmuş! Belki de yol tutkusunun başlangıcı burasıdır.

En Sevdiği Seyahat Arkadaşı!

Ece Sükan ve Cansu Dere

En sevdiği seyahat arkadaşı ise dostu Ece Sükan. Cansu Dere, Ece Sükan’la ve Deniz adında başka bir arkadaşıyla mükemmel yolculuklar yaptığını anlatıyor. Seyahat ederken kendisini bile yeniden tanıdığını söyleyen Dere için en “çekilir” seyahat arkadaşları onlar!

Personel Odası Macerası!

Cansu Dere

Cansu Dere gibi bir özgür ruh, seyahat ederken serserilik de ediyor tabi! Arkadaşı Deniz’le çıktığı İspanya seyahatinde başlangıç noktası olarak Barcelona’yı seçen Dere, güzel bir ev kiralamış. Arabaya atlayıp yakın kasabaları gezen ikili, birini öyle çok beğenmiş ki gece orada kalmış. Hafta sonu da yeni rotaya devam etmek yerine Barcelona’da kalmaya karar vermişler.

Plan değişince kaldıkları evi de değiştirmek zorunda kalmışlar çünkü sonraki tarihler için ev çoktan rezerve edilmiş. “Nasıl olsa bir otel buluruz” diye düşünen ikili, anın tadını çıkaralım derken gece yarısı sokakta kalmış!

Cansu Dere

Tek bir oda bile bulamayan Cansu Dere tam ümidini kaybetmişken bir hayranı gelip fotoğraf çektirmek istemiş. Şansa bakın ki o kişi bir otel çalışanıymış! Hafta sonu Barcelona’da oda bulamamalarının normal olduğunu söyleyen hayranı, onlara çalıştığı otelin personel odasını ayarlamış. Dere, otel çalışanlarının şaşkınlığını hala unutamadığını söylüyor.

Sosyal Fobisi Var!

Cansu Dere

Cansu Dere, insanın sevilesi bir şey olduğundan pek emin değil! Kişisel alanına ve mesafelere önem veren Dere, sosyal fobisi olduğunu ve geceleri dışarıda olmayı pek sevmediğini söylüyor.

Aşktan Yana Şansı Yok!

Cem Yılmaz, Cansu Dere ve Ahu Yağtu

Cansu Dere’yi yıllardır biriyle el ele görmedik. Ama zamanında magazin dünyasını alt üst etmişliği çok! Bu hikayelerden en çarpıcısı ise Dere’nin hayatındaki “sadakatsiz” Cem Yılmaz’la olan ilişkisiydi.

Cansu Dere ve Cem Yılmaz 7 yıl boyunca beraberdi. Ancak son ayrılıklarının ardından Cem Yılmaz, Dere’nin en yakın arkadaşlarından Ahu Yağtu’ya koştu! Daha sonra evlenen ve çocukları olan ikilinin Dere’ye attığı kazık hala dillerde.

Benzer Haberler

Sevgi kaya 12 Kasım 2020

Bayılıyorum bu kadına mükemmel kalite biri kimseyle işi yok kendi halinde e çok iyi bir oyuncu #sadakaksiz #

Yorum Yaz