Atiye’nin Üçüncü Sezon Çekimlerinden Eğlenceli Pozlar!

Aleyna

Netflix

17 Ekim 2020

Atiye’nin Üçüncü Sezon Çekimlerinden Eğlenceli Pozlar!

İkinci sezonu geçen ay Netflix’te yayınlanan Atiye en çok izlenenler listesinde günlerce düşmedi. Sezon finaliyle izleyicileri hayrete düşüren Atiye’nin yeni sezonunun çekimleri şu an Mardin’de devam ediyor.

Başrollerini Beren Saat ve Mehmet Günsür’ün paylaştığı Atiye, Netflix’in en güvendiği ve en çok izlenen orijinal dizilerinden birisi oldu. Oyuncu kadrosunda Melisa Şenolsun, Metin Akdülger, Tim Seyfi, Başak Köklükaya, Meral Çetinkaya, Civan Canova ve Senan Kara gibi önemli isimler de var. Sağlam bir ekibe Anadolu’nun kültürel geçmişini güçlü bir kadın hikayesi üzerinden anlatan konu da eklenince dizi diğer ülkelerde de büyük ilgi çekti.

Atiye Ne Anlatıyor?

Mehmet Günsür ve Beren Saat

Şengül Boybaş’ın “Dünyanın Uyanışı” romanından uyarlanan yapımda diziye adını veren Atiye karakterinin dünya tarihini değiştiren Göbeklitepe ile olan bağı anlatılıyor. Ressam olan Atiye, Göbeklitepe kazılarında bulunan bir sembolü çizip durduğunu fark edince bunun gizemini çözmek için Urfa yollarına düşüyor. Göbeklitepe kazısının başındaki arkeolog Erhan’ın da katkılarıyla önündeki engelleri aşmaya çalışan Atiye, Anadolu’daki sırları ve kendi geçmişini çözmeye çalışıyor.

Üçüncü Sezon Çekimleri Başladı

Metin Akdülger ve Melisa Şenolsun

Atiye’nin 10 Eylül’de yayınlanan ikinci sezonu yine büyük ilgi çekti ve neredeyse bir ay boyunca en çok izlenenler listesinde kaldı. Sezon finalinde ise seyirciyi hayrete düşüren gelişmeler yaşandı ve yeni sırlara kapı aralandı. Seyirciler de yeni sezonun yolunu dört gözle beklemeye başladı.

Atiye, Anadolu’nun kültürel hazineleri üzerinden giden bir senaryo akışına sahip. Bu nedenle ilk iki sezon için Şanlı Urfa, Adıyaman ve Kapadokya başta olmak üzere pek çok bölgede çekimler yapıldı. Dizinin ikinci sezonunun yayınlanır yayınlanmaz bu kez Mardin ve İstanbul’da üçüncü sezon çekimleri başladı.

Başrol Oyuncuları Efsaneleşen Pozu Tekrar Çekti

Atiye ekibi Mardin’de çekimlere devam ediyor. Oyuncular setten fotoğraf paylaşmasa da çekimlerin devam ettiğini gösteren bazı Mardin pozları paylaşıyordu. Bu fotoğraflardan en havalısı ise bugün geldi. Atiye’nin başrol oyuncuları Beren Saat, Mehmet Günsür, Melisa Şenolsun ve Metin Akdülger efsanevi müzik grubu The Beatles’ın en meşhur pozunu tekrar canlandırdı.

Bu gönderiyi Instagram'da gör

#thegift crossing… #atiye geçiş… #mardin ?: @yigit__eken

Mehmet Günsür (@mehmet.gunsur)'in paylaştığı bir gönderi ()

Yeni Sezon Tarihi Net Değil

Çekimlerin bitmesine az bir zaman kalsa da Atiye’nin üçüncü sezonunun ne zaman geleceğine dair kesin bir bilgi yok. Muhtemelen yine 2021’in sonbahar aylarında yeni sezonu izleme imkanı bulacağız.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz