Kıvanç Tatlıtuğ Netflix’le Dönüyor!

Aleyna

Netflix

20 Ekim 2020

Kıvanç Tatlıtuğ Netflix’le Dönüyor!

Star oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ,’un yeni projesi belli oldu. Netflix’te yayınlanacak Bir Deniz Hikayesi ile setlere dönen oyuncu yine çok ses getirecek.

Kıvanç Tatlıtuğ’un OGM Pictures ile anlaşması herkesi heyecanlandırdı. Star oyuncunun iki proje arasında karar verme aşamasında olduğu söyleniyordu. Görülen o ki, Tatlıtuğ kararını verdi. Kıvanç Tatlıtuğ’un başrolünde olduğu yeni proje Bir Deniz Hikayesi, Netflix’te yayınlanacak.

Bir Deniz Hikayesi’nin Konusu Nedir?

Kıvanç Tatlıtuğ

Bir Deniz Hikayesi, askeri bir denizaltıda geçecek. Aksiyon ve macera türündeki diziyi ödüllü yönetmen Tolga Karaçelik çekecek. Daha önce bir gemide geçen Sarmaşık filmiyle ağızları açık bırakan Karaçelik’in bir denizaltı hikayesini nasıl ele alacağı merakla bekleniyor.

Dizinin yazar kadrosu ise Jason George önderliğindeki Atasay Koç, Cansu Çoban ve Sami Berat Marçalı’dan oluşuyor. Dizide bir denizaltıda araştırma görevine katılmak için hazırlanan dalış eğitmeni ve deniz biyoloğu Arman’ın öyküsü anlatılıyor. Bir doğa felaketinin ardından Arman ve görev ekibinin kalanı ölümle yüz yüze geliyor. Sonunda bir askeri denizaltıya binmek zorunda kalıyorlar. Arman ve ekibi dünyada neler olup bittiğini çözmeye çalışırken bir yanda da bu denizaltı hakkındaki gizemi kurcalıyor. Acaba Arman kendisini ve ekibini kurtarabilecek mi?

Netflix Diğer Dizileri de Açıkladı

Burcu Biricik

Netflix Türkiye’de yayınlanacak diğer orijinal yapımlar ise Burcu Biricik’in başrolünde olduğu Fatma, komediyle tanınan Burak Aksak ve Selçuk Aydemir imzalı 50m2, Onur Saylak’ın yöneteceği Uysallar, Aşk 101’in yaratıcısı Meriç Acemi’nin yazdığı Kuş Uçuşu, Cem Yılmaz’lı Erşan Kuneri, Kod Adı: Kulüp ve Pera Palas’ta Gece Yarısı.

Çekimleri tamamlanan ve hazırlık aşamasındaki projelere baktığımızda Netflix Türkiye’nin büyük bir atağa kalktığını görüyoruz. Şimdiye kadar sadece üç orijinal Türk dizisi çeken Netflix, sonuçtan çok memnun kalmış olacak ki hızla yeni projelere onay verdi. Sinemaların pandemide düştüğü durum nedeniyle vizyona giremeyen pek çok filmin de Netflix’te yayınlanması bekleniyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz