ATV’nin Reyting Rekortmeni Esra Erol, En Büyük Rakibi Müge Anlı’yı ve Acun Ilıcalı’yı Ezip Geçmeyi Başardı!

Aleyna

ATV

8 Ocak 2022

ATV’nin Reyting Rekortmeni Esra Erol, En Büyük Rakibi Müge Anlı’yı ve Acun Ilıcalı’yı Ezip Geçmeyi Başardı!

ATV’nin güzel sunucusu Esra Erol’un gündüz kuşağı programı reyting sıralamasını domine etmeye devam ediyor. Yayınlandığı günlerde tüm reyting kategorilerinde ilk üçün ya da ilk beşin içinde yer almayı başaran Esra Erol’un programı, dün 7 Aralık Cuma günü ise milyon dolar bütçeye sahip program ve yapımları geride bırakarak zirveye oturmayı başardı. Ancak Esra Erol hakkında çıkan kurgu iddiaları herkesin kafasını karıştırdı!

Ahmet – Fatma Sosyal Medyayı Karıştırdı!

En büyük rakibi Müge Anlı’yı, birçok büyük bütçeli diziyi ve Acun Ilıcalı’nın Masterchef yarışmasını geride bırakarak zirveye yerleşmeyi başaran Esra Erol başarılı bir sezon geçirmeye devam ediyor. Program boyunca genellikle evden kaçan insanları izliyoruz. Birbirine ihanet eden ve ahlak dışı ilişkiler yaşayan kişilerin konu edildiği bu program sosyal medyayı da ikiye bölmüş durumda.

blank

Esra Erol’un sıkı takipçileri Fatma’yı çok yakından tanıyordur. Annesi Melahat Teyzenin kızı Fatma’yı Ahmet’ten kurtarma çabası birçok kişiyi oldukça duygulandırmıştı. Son olarak programa hamile olarak katılan Fatma, bebeğin kimden olduğunu bilmediğini ve Ahmet’in kendisini başkasına sattığını iddia etmişti, üstelik Ahmet ve annesi Fatma’nın saçlarını da zorla kesmiş ve genç kıza psikolojik, fiziksel şiddet uygulamıştı ancak ortaya çıkan gerçek herkesi şoke etti. Annesinin yanına döneceğini söyleyen Fatma, yine Ahmet’in yanına giderek birliktelik yaşamaya devam ediyor.

blank

Reytinglerde Zirvede!

Beraber Tiktok’ta canlı yayınlar açan ikili Esra Erol’un kurgu olduğunu ve o anlatılanların kendilerine zorla söyletildiğini iddia edince ortalık karıştı. Sosyal medyada da bazı sosyal medya kullanıcıları Esra Erol’un kurgu olduğu iddiasına katılıyor, bazıları ise kurgu olmadığını ve Fatma – Ahmet’in yalan söylediğini iddia ediyor.

blank

Ancak her ne olursa olsun, Esra Erol’un gündüz kuşağının en sevilen isimlerinden olduğu gerçeği elbette değişmiyor. Milyon dolarlık projeleri ve yapımları ezip geçen Esra Erol, zirveye çoktan yerleşti bile!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz