Çukur Dizisiyle Yıldızını Parlatan Dilan Deniz Çiçek’in Cesareti Herkesi Şaşırtıyor, Önce Evsiz Kaldı Şimdi de…

Aleyna

Haberler

8 Ocak 2022

Çukur Dizisiyle Yıldızını Parlatan Dilan Deniz Çiçek’in Cesareti Herkesi Şaşırtıyor, Önce Evsiz Kaldı Şimdi de…

Türkiye’nin en güzel oyuncularından olan Dilan Deniz Çiçek, önceki gün İzlandalı yönetmen sevgilisi Thor Saevarsson ile Türkiye’ye dönmüş ancak gördükleri manzara karşısında şoke olmuşlardı. Beraber yaşadıkları evi su bastığını gören çiftimiz, bu anları Instagram hesaplarından paylaşarak 2022’nin ne kadar “güzel” başladığı notunu düşmeyi de unutmamıştı. Beşiktaş’taki bir otele yerleşen çiftimiz şimdilik otelde hayatlarına devam ediyor, yeni yılı sevgilisinin ailesiyle tanışarak geçiren güzel oyuncu yeni yıl tatilden pozları Instagram hesabında paylaşmayı ihmal etmedi. Dilan Deniz Çiçek’in paylaştığı mayolu pozlar, şu soğuk kış günlerinde Instagram’ı alev alev yakmayı başardı! Ayrıca -11 derecede havuza girebilen güzel oyuncunun cesaretini tebrik etmek gerekiyor.

Dilan Deniz Çiçek’in Yeni Yıl Talihsizliği!

Bildiğiniz gibi Dilan Deniz Çiçek geçtiğimiz ay yönetmen sevgilisinden evlilik teklifi almış ve “Evet” yanıtıyla evleneceklerini duyurmuştu. Bu gelişmenin üzerini Thor Saevarsson ve Dilan Deniz Çiçek, yeni yılı Thor Saevarsson’un memleketi olan İzlanda’da geçirme kararı alarak yollara düşmüştü. Sevgilisinin ailesiyle tanışan güzel oyuncu o özel geceden birçok poz paylaşarak Saevarsson ailesine girdiğini takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmedi.

Güzelliğiyle herkesin dilinde olan Dilan Deniz Çiçek, İzlandalı sevgilisi ile Türkiye’ye döndüğünde ise büyük bir şaşkınlık yaşamıştı. Sevgilisiyle beraber yaşadıkları evi su bastığını gören çiftimiz, Beşiktaş’ta bir otele yerleşerek şimdilik hayatlarına orada devam edecek. Hatta çiftimiz bu anları Instagram hesaplarından paylaşarak 2022’nin ne kadar “güzel” başladığını takipçileriyle de paylaşmıştı.

Dilan Deniz Çiçek Bu Soğuk Günlerde İçimizi Isıttı!

Çukur dizisiyle yıldınızı parlatan Dilan Deniz Çiçek, yeni yıl pozlarını Instagram’dan paylaşmaya devam ediyor. Bu soğuk kış günlerinde mayolu havuz fotoğrafları paylaşan güzel oyuncu takipçilerinin içini ısıtmayı başardı! Güzel oyuncunun yeni paylaştığı fotoğraflara kısa süre içinde like yağdı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz