Ezgi Mola ve Merve Dizdar’ın Başrollerinde Olduğu Masumlar Apartmanı Neden Yayınlanmıyor? Çok Şaşıracaksınız!

Aleyna

Haberler

8 Ocak 2022

Ezgi Mola ve Merve Dizdar’ın Başrollerinde Olduğu Masumlar Apartmanı Neden Yayınlanmıyor? Çok Şaşıracaksınız!

TRT’nin fenomen dizilerinden Masumlar Apartmanı yeni sezonda da herkesi şaşırtmaya ve ağlatmaya devam ediyor. Merve Dizdar, Birkan Sokullu ve Ezgi Mola’nın başrollerini paylaştığı Masumlar Apartmanı, geçtiğimiz sezona göre eski popülerliğini kaybetmiş olsa da; dizinin sıkı fanları Masumlar Apartmanı’nı yayınlandığı günlerde zirveye taşımaya devam ediyor ancak bildiğiniz gibi her yeni yıl haftasında diziler bir haftalığına yayına ara veriyor. Bu yılda da gelenek değişmedi ve tüm diziler farklı sürelerde yayın arası vermeye başladı.

Masumlar Apartmanı’nın Yeni Bölümü Neden Yok?

Özellikle de Koronavirüs pandemisi nedeniyle setlerde yaşanan vaka sayıları arttıkça, her set karantinaya giriyor ve karantina sürecinde çekimler iptal ediliyor. Bu hafta içinde de yeni bölüm yayınlanacak diziler yok denecek kadar az. Hem yeni yıl hem de Koronavirüs vakalarının 60.000, 70.000 gibi sayılara ulaşması hem yapımcıları hem de set çalışanlarını ve oyuncularını oldukça korkutuyor. Set çalışanları ve oyuncular meslekleri gereği sürekli temas halde olduğundan, bir kişinin Koronavirüse yakalanması tüm sete kısa süre içinde bulaşmasına neden olabiliyor.

blank

11 Ocak’ta Yeni Bölüm Yayınlanacak mı?

Bu tip durumlar için şimdiden korumasını alan dizi yapımcıları TRT dizileri için 1 haftalık yılbaşı arasını 2 haftada çıkarttı. Birçok TRT dizisi yeni yılda 15 günlük bir ara verdi. Bu dizilerden biri de elbette Masumlar Apartmanı oldu, yayınlandığı günlerde seyircilerini ekran başına kilitlemeyi başaran Masumlar Apartmanı, 4 Ocak tarihinde yayınlanmadı. Aynı şekilde 11 Ocak Salı günü de ekranlara gelmeyecek olan dizi, 18 Ocak’ta seyircilerinin karşısına yeni bölümüyle çıkacak.

Bakalım 54. bölümde Masumlar Apartmanı dizisinde neler yaşanacak? Merakla bekliyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz