Ayça Ayşin Turan ve Ekin Koç’un Başrolde Olduğu “Sen İnandır” Filmi Netflix’te Rekor Kırdı!

Aleyna

Haberler

5 Temmuz 2023

Ayça Ayşin Turan ve Ekin Koç’un Başrolde Olduğu “Sen İnandır” Filmi Netflix’te Rekor Kırdı!

Türkiye’nin sevilen oyuncularından Ekin Koç ve Ayça Ayşin Turan’ın başrollerini paylaştığı Sen İnandır isimli Netflix filmi, geçtiğimiz günlerde seyirciyle buluştu. Türkiye’de büyük yankı uyandıran dizi, sadece ülkemizde değil aynı zamanda Netflix’in aktif olarak faaliyet gösterdiği tüm ülkelerde yayınlandı. Henüz Sen İnandır’ın yayınlanmasının üstünden kısa bir süre geçmiş olsa da, Netflix’in global pazarında top 10’a girmeyi başardı! İlk 3 gün içinde 11 milyon 400 bin saat izlenerek Netflix’in “Dili İngilizce Olmayan Filmler” listesine 2. sıradan giriş yaptı. Bu büyük başarı için Ekin Koç ve Ayça Ayşin Turan’ı kutlamak gerekiyor.

Ekin Koç ve Ayça Ayşin Turan Rekor Kırmayı Başardı!

Bildiğiniz gibi son dönemlerde oyuncular filmleri sadece beyaz perde için değil, dijital platformlarda yapmaya başladı. Pek çok ünlü oyuncu, senarist ve yönetmen Netflix, Amazon Prime, Disney+ gibi platformlarda boy gösteriyor. Geçtiğimiz yıllarda pek çok farklı projede yer alan Ekin Koç ve Ayça Ayşin Turan, şimdi de Netflix’in “Sen İnandır” isimli filmi için bir araya geldi. Filmin konusu ise iki işgüzar büyükannenin, yetişkin torunlarına sözde tesadüfi bir karşılaşma ayarlamasıyla başlıyor. Torunların çocukluk aşkları depreşmesiyle birlikte eski defterler açılıyor.

Başrollerinde Ekin Koç ve Ayça Ayşin Turan’ın yer aldığı “Sen İnandır” yayınlanan listede ilk üç gününde 11 milyon 400 bin saat izlendi ve 6 milyon 600 bin görüntülenme aldı. Böylece “Dili İngilizce Olmayan Filmler” listesine 2’nci sıradan giriş yapmış oldu. Üçüncü haftasında olan ve başrollerinde Ahsen Eroğlu ile Ozan Dolunay’ın yer aldığı “Merve Kült” ise 4 milyon 500 bin saat izlendi, görüntülenmesi 2 milyon 700 bin oldu. Böylece “Dili İngilizce Olmayan Filmler” listesinde 4.’ncü sırada yer aldı. 


Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz