Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer Çifti Aynı Yapımda Rol Alacak! Çekimler Çoktan Yapılmış…

Aleyna

Haberler

5 Temmuz 2023

Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer Çifti Aynı Yapımda Rol Alacak! Çekimler Çoktan Yapılmış…

Magazin dünyanın en çok takip edilen ve sevilen çiftlerinin başında Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer geliyor. Çiftimiz, 2016 yılında nikah masasına oturmuş ve Paris’te evlenmişti. Evlendikleri günden beri birbirlerine aşklarını her daim dile getiren Başak Dizer ve Kıvanç Tatlıtuğ’un bir de Kurt Efe ismini verdikleri çocukları geçtiğimiz yılın Nisan ayında dünyaya geldi. Kurt Efe, geçtiğimiz Nisan ayında doğmuş olsa bile kendisini daha geçtiğimiz hafta görebildik! Küçük Kurt Efe, babasının kopyası, maşallah diyelim nazar değmesin! Çiftimiz şu sıralar tatilde olsalar da geçtiğimiz ay aynı reklam filminde rol aldıkları ortaya çıktı.

Aynı Reklam Filminde Rol Almışlar

Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, bir bebek bezi markasının yeni reklam yüzü oldu. Reklam filmi Gaziosmanpaşa’daki Avrasya Hastanesi’nde geçen ay çekildi. Ünlü çifte bebekleri Kurt Efe değil, cast ajansından bulunan bir bebek eşlik etti. Kıvanç Tatlıtuğ ve başarılı tasarımcı Başak Dizer’in bu reklam anlaşmasından tam 30 milyon TL kazandığı iddia ediliyor. Geçtiğimiz günlerde çiftimizin 30 milyonluk anlaşmaya imza attıkları söylentisi çıkmıştı ancak anlaşmanın kesinliği belli değildi. Ancak bugün ortaya çıkan yeni bilgilerle birlikte anlaşmanın çoktan yapıldığı hatta reklam filminin geçtiğimiz ay Gaziosmanpaşa’daki Avrasya Hastanesi’nde gerçekleştiği bile ortaya çıktı.

Geçtiğimiz gün ortaya atılan iddialarda Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer’e, oğulları Kurt Efe’nin eşlik etmesi bekleniyordu. Ancak öyle olmadığı ortaya çıktı. Reklam filminde ünlü çifte bebekleri Kurt Efe değil, cast ajansından bulunan bir bebek eşlik etti. Reklamın henüz ne zaman gösterime gireceği henüz belli değil, ayrıca bu anlaşmanın tek bir reklam filmi için mi, yoksa birkaç farklı sezonu kapsadığını bilemiyoruz. Ancak yine de Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer’i aynı reklam filminde görmek için oldukça heyecanlıyız!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz