İkinci Çocuğunu Dünyaya Getiren Sinem Kobal’ın Fiziği, 18’lik Genç Kızlara Taş Çıkartıyor!

Aleyna

Haberler

5 Temmuz 2023

İkinci Çocuğunu Dünyaya Getiren Sinem Kobal’ın Fiziği, 18’lik Genç Kızlara Taş Çıkartıyor!

Kenan İmirzalıoğlu ile mutlu evliliğine devam eden Sinem Kobal, geçtiğimiz yılın Mayıs ayında ikinci kızları Leyla’yı kucağına almıştı. Gözlerden uzak mutlu bir hayat yaşayan çiftimiz, Instagram’ın ve sosyal medyanın en sevilen ailelerinin başında geliyor. Sansasyondan uzak bir hayat yaşayan çiftimiz, çocuklarını büyütmeye devam ediyor. Geçtiğimiz haftaki bayram tatilinde Çeşme’de çocuklarıyla birlikte geçiren çiftimizden Sinem Kobal’ın iki çocuk dünyaya getirmesine rağmen fiziğini koruması herkesin dikkatini çekti. Bugün de Instagram’da dar bir elbise ile fotoğraf paylaşan güzel oyuncu, 18’lik genç kızlara taş çıkarttı!

Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal Aynı Yapımda mı Rol Alacak?

Bildiğiniz gibi Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal çiftinin çocukları dünyaya geldikten sonra özellikle Sinem Kobal’ı ekranlarda göremedik. Uzun yıllardır dizi ve film setlerinden uzak olan Sinem Kobal’ın ekranlara döneceği müjdesini geçtiğimiz aylarda eşi Kenan İmirzalıoğlu vermişti. Hatta Kenan İmirzalıoğlu, “ailecek” ekranlara dönebileceklerini söyleyerek herkesi sevindirmişti. Oyuncu, eşi Sinem Kobal’ın ekranlardan uzak kalması ile ilgili gelen sorulara, “Sinem de özledi. Canlar, ailece ekranlara yaklaşacağız yakında” diyerek cevap vermişti.

Bildiğiniz gibi Kenan İmirzalıoğlu, ATV ekranlarında “Kim Milyoner Olmak İster?” İsimli yarışma programında sunuculuk görevini üstleniyor. Salı akşamları saat 20.00’de ekranlara gelen yarışma programla evlerimize misafir olan Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal’ı aynı projede görebilirsek hepimiz çok mutlu olacağız!

18’lik Kızlara Taş Çıkartıyor!

Şimdilik ekranlara uzak olan ve yeni projesinin ne zaman çıkacağını bilmediğimiz Sinem Kobal, Instagram hesabından paylaşımlar yapmaya devam ediyor. İki kızını dünyaya getirmesine rağmen fiziğini koruması herkesin dikkatini çekti. Bugün de Instagram’da dar bir elbise ile fotoğraf paylaşan güzel oyuncu, 18’lik genç kızlara taş çıkarttı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz