Şeyma Subaşı ve Meedo Arasında Neler Oluyor: Melisa’nın Miami’ye Gelmesi Çiftimize Ayrılık mı Getirdi?

Aleyna

Haberler

27 Ekim 2021

Şeyma Subaşı ve Meedo Arasında Neler Oluyor: Melisa’nın Miami’ye Gelmesi Çiftimize Ayrılık mı Getirdi?

Son zamanların en konuşulan isimlerinden Şeyma Subaşı, bugünlerde Miami’de ablası, yeğeni ve kızıyla güzel günler geçiriyor ancak güzel fenomenimizin yanında nişanlısı Meedo’yu göremiyoruz. Normalde Meedo olmadan adım atmayan Şeyma’nın bu sıralar yalnız olması sosyal medyada bazı dedikodulara yol açıyor. Birçok sosyal medya kullanıcısı Meedo ve Şeyma Subaşı’nın ilişkilerini sonlandırdıklarını iddia ediyor!

Bu Açıklama Kafaları Karıştırdı!

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz Kasım ayında tanışan ve kısa süre içinde ilişki yaşamaya başlayan Şeyma Subaşı ve Meedo, bu yaz düğün yapacaklarını açıklamış ancak ardından ilişkilerine son vermişlerdi. Bu ayrılığın ardından yeniden bir araya gelen çiftimiz neredeyse bir yıldır yapışık ikiz gibi hayatlarına devam ediyordu. Meedo nereye Şeyma oraya, Şeyma nereye Meedo oraya!

Ancak son günlerde Şeyma’nın yanında Meedo’yu göremiyoruz. Özellikle de Şeyma Subaşı’nın geçtiğimiz gün yaptığı üstsüz paylaşımı ve özgürlüklerle ilgili söyledikleri herkesin kafasını karıştırdı. Güzelimiz Instagram’dan şu açıklamayı yaparak herkesin kafasında soru işaretine neden oldu: “Ruhunun özgür olduğuna emin misin? Gerçekten emin misin? Annene ya da kocana sormadan bir yere gitmek istemiyorsun. Bu özgür olmakla ilgili değil, bağımsız olmakla ve herkesin zaten bağımsız doğmasıyla ilgili. İzin istemek, onlara saygınızı göstermekle ilgilidir. Duygularınızı bilinçli olarak kontrol edin. Yanlış ya doğru yaptığınızı düşünmeyin. Çünkü yaptığınız şey size doğru gelebilir ama başkalarına yanlış gelebilir”

Meedo ve Şeyma Ayrıldı mı?

Bu kafa karıştırıcı sözlerin ardından Melisa’nın doğum günü için Miami’ye, Şeyma Subaşı’nın ablası Kübra Açıl ve kızı Duru Melisa’yla birlikte geldiler. Son günlerde eğlenceli vakit geçiren abla kardeşi sık sık görüyoruz ancak Meedo’yu göremiyoruz. Hal böyle olunca sosyal medya kullanıcıları Meedo ve Şeyma’nın ayrıldığına dair dedikoduları konuşmaya başladı bile!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz