Ayrılsak da Beraberiz’in Unutulmaz İkilisinden Sürpriz! Yirmi Yıl Sonra Bir Aradalar!

Aleyna

Haberler

6 Ekim 2020

Ayrılsak da Beraberiz’in Unutulmaz İkilisinden Sürpriz! Yirmi Yıl Sonra Bir Aradalar!

Unutulmaz dizi Ayrılsak da Beraberiz’in başrol oyuncuları Janset ve Hakan Yılmaz uzun süre sonra bir araya geldi. İkilinin kahkahalarla dolu sohbeti yakında Janset’in YouTube kanalında yayınlanacak.

Bir dönemin efsane dizisi Ayrılsak da Beraberiz’in unutulmayan ikilisi Janset ve Hakan Yılmaz yıllar sonra bir araya geldi. Üstelik bu kez sadece bir fotoğraf için değil! Janset, eski dostunu yakında açacağı YouTube kanalına davet etti. Ayrılsak da Beraberiz dizisinden de önce başlayan dostluklarını ve set anılarını yad eden ikilinin samimi ve eğlenceli sohbetini izlemek için sabırsızlanıyoruz.

“Adı Değil Nidası Olan Program”

Ünlü oyuncu Janset’in YouTube kanalı için hazırladığı Prikşın programı, muzip oyuncunun deyimiyle “sevdiğiniz ve tanısanız seveceğiniz birbirinden tatlı konuklarla” yakında yayında olacak. Şimdiden birkaç bölüm çeken Janset ve ekibinin en büyük sürprizi ise şüphesiz Hakan Yılmaz’ı davet etmek oldu.

Bir araya geldiklerini Instagram’dan duyuran Janset ve Hakan Yılmaz’a beğeni mesajları yağdı. Neredeyse yirmi yıl olmasına rağmen unutulmayan dizinin hayranları ikilinin dizilerde tekrar bir araya gelmeleri için ısrar etti.

Sitcom Denince Akla Gelen İlk Dizi

Ayrılsak da Beraberiz dizisi 1999 ve 2004 yılları arasında toplam 490 bölüm yayınlanarak rekor kırdı. TRT’de yayınlanan dizi ünlü senarist Birol Güven’in de televizyon sektöründeki ilk büyük başarısı. Kendi halinde bir günlük dizi olarak başlayan Ayrılsak da Beraberiz, TRT’ye -o dönem için alışılmadık bir şekilde- büyük reytingler getirmeye başladı. Reyting başarısı ve sadık izleyici kitlesi sayesinde özel kanalların radarına giren dizi önce ATV’ye, oradan da Star TV’ye transfer oldu.

Janset ve Hakan Yılmaz

Dizi, boşandıktan sonra evi paravanla ikiye bölen ve kendi alanlarında özgürce yaşamaya çalışan Teoman ve Berna’yı anlatıyor. Birbirlerini evden göndermek için ellerinden geleni yapan ikilinin ailesi ve arkadaşları da bu çabaya dahil olunca komedinin dozu artıyor.

Ayrılsak da Beraberiz dizisi

Dizinin yarattığı fenomen karakterler ve replikleri hala hafızalarda. “Girişimci” kavramı bu kadar duyulmamışken kitabını yazmayı başaran Feridun Bitir’in her seferinde işi batırması ve “Yırttık abicim yırttık” repliği küçük çocuklar için bile tanıdık. Mucittin abinin icatları ya da internetin yeni yeni yaygınlaştığı dönemde Dijital Binali ve sağ kolu Laptop Recai olarak ün salan mafyalar hala bizi güldürüyor. Emine, Hüseyin ve Şükrü karakterleri ise bu diziden bir başka Birol Güven yapımı olan Çocuklar Duymasın’a transfer oldukları için uzun yıllar evlerimize konuk oldular. Kim bilir, belki bir gün Janset onları da konuk eder.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz