Çukur dizisinde sürpriz! Hangi oyuncu diziye geri dönüyor?

Aleyna

Show TV

5 Ekim 2020

Çukur dizisinde sürpriz! Hangi oyuncu diziye geri dönüyor?

Dördüncü sezonuyla da izleyicileri ekrana kilitlemeye devam eden Çukur’a sürpriz bir karakter geri dönüyor. Dengeleri değiştirecek yeni bir isim de diziye dahil oluyor.

Dördüncü sezonunda da hız kesmeyen ve reytingleri alt üst eden Çukur dizisinin eski oyuncusu Muhammed Cangören, “Reşit Fazlullah” karakteriyle diziye geri dönüyor. Dizinin eski sezonlarında güç dengesini değiştiren gizemli bir karakter olarak karşımıza çıkan Reşit Fazlullah’ın diziye dönüşü heyecanla bekleniyor.

Çukur’un tek sürprizi bu geri dönüş değil. Diriliş Ertuğrul ve Muhteşem Yüzyıl gibi tarihi dizilerle tanınan başarılı oyuncu Eser Karabil de diziye hikayesi henüz bilinmeyen yeni bir karakterle dahil oldu.

Muhammed Cangören Kimdir?

Muhammed Cangören

1951’de Afganistan’da doğan Muhammed Cangören, 1969’dan itibaren Afganistan’daki televizyon kanallarında boy göstermeye ve tiyatro yapmaya başladı. Türkiye’ye 1982’de gelen Cangören, buradaki kariyerine çocuk tiyatrosu yaparak başladı ve İkinci Bahar dizisiyle televizyona transfer oldu.

Türkiye’deki asıl çıkışını ise Kurtlar Vadisi’nde oynadığı Abuzer Kömürcü karakteri sayesinde yaptı. Daha sonra Deli Deli Olma, Sakarya Fırat gibi yapımlarda başarıyla oynadı. Ben Affleck’in yönettiği Argo filminde rol alarak yurt dışında popüler bir yapımda rol alan ender oyunculardan biri olsa da halen Abuzer Kömürcü karakteriyle hafızalardaydı. Ta ki, Çukur’un tekinsiz karakteri Reşit’e kadar.

Eser Karabil Kimdir?

Eser Karabil

15 Ekim 1980 tarihinde İzmir’de doğan Eser Karabil, Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde oyunculuk eğitimi aldı. Televizyonda ilk olarak Karagül dizisinde oynadığı Kasım karakteriyle dikkatleri üzerine çeken Karabil daha sonra Muhteşem Yüzyıl’a transfer oldu. Fazilet Hanım ve Kızları, Diriliş Ertuğrul gibi ekranların en başarılı yapımlarında rol alan Eser Karabil’in Çukur’da nasıl bir karakter oynayacağı merakla bekleniyor.Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz