Danla Bilic’in 100 bin TL’lik Doğum Günü Hediyesi Tepki Çekti!

Aleyna

Haberler

6 Ekim 2020

Danla Bilic’in 100 bin TL’lik Doğum Günü Hediyesi Tepki Çekti!

Dün 26 yaşına giren Danla Bilic, kendisine doğum günü hediyesi olarak 100 bin TL’lik bir çanta alarak dikkat çekti. Bilic, “Bu yıl hediye istemiyorum, bağış yapın” demişti.

Sosyal medya fenomeni Danla Bilic, dün 26 yaşına girdi. Pandemi nedeni ile yakın arkadaşlarıyla küçük kutlamalar yapan Bilic, kendisine doğum günü hediyesi olarak aldığı 100 bin TL’lik çanta yüzünden tepki çekti.

Danla Bilic'in aldığı çanta

Danla Bilic, bu yıl hediye istemediğini marka ekiplerine ve takipçilerine defalarca söyledi. Kanserli Çocuklara Umut Vakfı’nda (KAÇUV) bir bağış kampanyası açan ve sevenlerini hediye almak yerine KAÇUV’a bağış yapmaları için yönlendiren Bilic’in bu hareketi hayli çelişkili.

Bir Çanta İçin 104 bin TL!

Danla Bilic'in bağış kampanyası

Danla Bilic’in seçtiği çanta Hermes Birkin ve bedeli de tam 104 bin TL. KAÇUV için açtığı kampanyaya ise 1020 kişi bağış yaptı ve 88 bin TL toplandı.

Paylaşım Başına 100 bin TL!

Yaklaşık 6 milyon takipçisi olan Danla Bilic, Ayşe Arman’a verdiği röportajda Instagram’da gönderi atmak için markalardan paylaşım başına 70 bin ve 100 bin TL arası ücret talep ettiğini açıklamıştı. Zaman zaman “Bana Danla’dan takipçi gelsin” diyen şirketlerin uçuk fiyatlar vermeye gönüllü olduğunu söyleyen Bilic, bir diş kliniğinin tek bir Instagram gönderisi için 500 bin TL vermek istediğini ancak kabul etmediğini anlattı.

“Herkes Kazansın Kafasındayım”

Danla Bilic

Bilim insanı olan ya da büyük emek gerektiren bir sürü iş yapan gençlerden daha çok kazanması konusunda ise bir haksızlık olduğunu kabul ediyor. Bu sorulara cevabı net: “Onların kazanmıyor olması benim suçum değil ki! Onlar da kazansın, buna çok okeyim. Keşke öyle olsa. Ama ben daha az kazanmamalıyım. Ben, herkes kazansın kafasındayım.”

Sosyal medya fenomenlerinin yüklü paralar kazanmasıyla ilgili tartışmalarda sular durulmayacak gibi görünüyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz