Ayrılsak da Beraberiz’in Yıldızlarından Yeni Proje Sürprizi!

Aleyna

Haberler

9 Ekim 2020

Ayrılsak da Beraberiz’in Yıldızlarından Yeni Proje Sürprizi!

Unutulmaz dizi Ayrılsak da Beraberiz’in başrol oyuncuları Janset ve Hakan Yılmaz, 20 yıl sonra beraber fotoğraf paylaşarak herkesi sevindirdi. Janset, bugün de yeni bir projeleri olduğunu duyurdu.

1999-2004 yılları arasında yayınlanan Ayrılsak da Beraberiz dizisi sitcomun Türkiye’deki en başarılı örneklerinden biri oldu ve toplamda 490 bölüm yayınlanarak bir rekora imza attı. Dizi, boşandıktan sonra paravanla evi ikiye bölen ve kendi bölgelerinde bağımsızlıklarını ilan eden Teoman ve Berna’yı anlatıyordu. Birbirlerini evden göndermek için ellerinden geleni yapan ikiliyi ise Janset ve Hakan Yılmaz oynuyordu.

Yıllar Sonra Bir Aradalar!

Aradan 20 yıl geçse de Ayrılsak da Beraberiz dizisinin Teoman ve Berna’sı unutulmadı. Birkaç gün önce Janset’in Instagram hesabından yaptığı paylaşım sayesinde Hakan Yılmaz’la dostluklarının hala sürdüğünü gördük.

Unutulmaz ikili, Janset’in YouTube kanalında başlayacağı “Prikşın” programı için bir araya geldi. Dizinin hayranları oyunculara beğeni sajları ve özlem mesajları yağdırarak bir projede tekrar birlikte oynamalarını istedi. Bugün anladık ki, ikili sadece sohbet için bir araya gelmemiş!

Yeni Proje Bombası!

Janset ve Hakan Yılmaz’ın yirmi yıl sonra bir araya gelmesi magazin gündemini de meşgul etti. Haklarında yanlış bilgilerin yayılmasına bir son vermek isteyen Janset, bugün Instagram hesabından konuyla ilgili bir açıklama yaptı.

Janset, programda bir araya geldikleri için bu fotoğrafı çektiklerini ancak sürekli görüştüklerini belirtti. Hatta, ikilinin beraber hazırladığı sürpriz bir projeleri de varmış! Detayları henüz açıklamayan oyuncular, proje için sponsor arıyor. Gülmeye her zamankinden de çok ihtiyacımız olan salgın günlerinde gelen yeni proje haberi herkesi mutlu etti.

Ayrıca, fotoğrafa yağan yaşlılık yorumlarından bıktığını söyleyen Janset, “Sanki bilmiyormuşum ya da farkında değilmişim gibi ‘yaşlanmışsın’ yazanları artık engelliyorum” diyerek isyan etti.

Benzer Haberler

Halil İbrahim yildirim 9 Ekim 2020

❤️❤️🧿🧿 memnun olduk, şu çorak dizi âlemine bir nefes olur, bekliyoruz

Yorum Yaz