Melisa Sözen’den Aslı Enver’e Tepki: “Bir Çay Bir Kahve Diye…”

Aleyna

Haberler

9 Ekim 2020

Melisa Sözen’den Aslı Enver’e Tepki: “Bir Çay Bir Kahve Diye…”

İbrahim Selim ile Bu Gece programına katılan Aslı Enver, oyun sırasında yakın arkadaşı Melisa Sözen yerine Robert Downey Jr’ı seçti. Melisa Sözen de hiç vakit kaybetmeden esprili bir cevap verdi.

Bu sezon Babil’de oynayan ünlü oyuncu Aslı Enver, YouTube programlarına katılması en çok istenen isimlerden biriydi. YouTube orucunu İbrahim Selim ile Bu Gece programına katılarak bozan Enver, kendisiyle ve projeleriyle ilgili önemli açıklamalar yaptı.

Lise Yıllarından Bu Yana Süren Bir Dostlukları Var

Kırmızı Oda’da canlandırdığı Alya karakteriyle son dönemin en çok konuşulan oyuncularından olan Melisa Sözen, Aslı Enver’in yakın arkadaşı. Başarılı oyuncular Pera Güzel Sanatlar Lisesi Tiyatro Bölümü’ndeki öğrencilik yıllarından beri dostluklarını sürdürüyor. Zaman zaman Instagram’dan da beraber fotoğraf paylaşıyorlar. Örneğin, ikilinin lise mezuniyetinden paylaştıkları fotoğraf çok konuşuldu.

“Bir çay, bir kahve diye…”

İbrahim Selim ile Bu Gece programının en eğlenceli kısımlarından birisi de “O mu Bu mu” oyunu. Konuklara aralarında yakın arkadaşları, çalışma arkadaşları ve sevgililerinin de olduğu seçenekler sunularak birini tercih etmeleri isteniyor. Aslı Enver’e ise “Kiminle yemeğe çıkmak istersin” diye soruldu.

Tercih listesinde Enver’in yakın arkadaşı Melisa Sözen de vardı. Duayen oyuncu Meryl Streep’i bile elemeyi başaran Sözen, Robert Downey Jr’a yenik düşünce vakit kaybetmeden esprili bir yanıt verdi.

blank
blank

En Sevdiği Şarkıya Çok Şaşıracaksınız

Aslı Enver’den Kavak Yelleri’nde canlandırdığı Mine karakteri ve İstanbullu Gelin dizisindeki Süreyya karakteri arasında da tercih yapması istendi. Süreyya’yı tercih eden oyuncu, tiyatroya da bir an önce dönmek istediğini söyledi.

Enver, en çok diline dolanan ve hoşuna giden şarkının İsmail YK’nın “Bombabomba.com” şarkısı olduğunu itiraf etti. Oyuncu, herkes onu sessiz sakin ve hanım hanımcık gibi görse de aslında adrenalin ve heyecanı sevdiğini anlattı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz