Baba Candır 22. Bölümünde Neler Yaşanacak?

Baba Candır 22. Bölümünde Neler Yaşanacak?

TRT 1 ekranlarında büyük bir izleyici kitlesine sahip olan Baba Candır adlı dizi hız kesmeden heyecan dolu bölümleri ile yayınlanmaya devam ediyor. Uzun yıllar önce hayat arkadaşını kaybedince, üç çocuğuna birden hem babalık hem de annelik yapmak zorunda kalan yufkacı Salih, neşeli ve hüzünlü yaşantısı ile karşımıza geliyor.

Güney Kore dizisi ‘What Happens to My Family’ adlı dizinin Türkiye uyarlaması olan Baba Candır, geçen yıl Güney Kore’de 53. bölümünü yayınlayarak 43 reyting ile final yapma kararı almıştı.

Ece’yi korumak isteyen Nermin Haluk’a yeni bölümde ani bir kararla gidecek. Egemen’in oğlu olduğunu bilen Müjde ise ortalığı karıştıracaktır. Haluk ise Rüzgar’ı evine alır ancak bir süre sonra Rüzgar’ı evinden uzaklaştırabilmek için her yolu denemeye başlar. Ceylan Emrecan ile arkadaş kalmaya çalışırken ondan vazgeçemediğini de anlamaya başlar. Ece’nin eski sevgilisi Levent ile ani bir şekilde karşılaşan Nermin ise Ece’yi koruyabilmek için Haluk ile görüşür.

MF Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği dizinin yönetmenliğini Yusuf Pirhasan yapıyor. Senarist koltuğunda ise Tayfun Güneyer yer alıyor. Baba Candır dizisinin başrollerinde Settar Tanrıöğen, Uraz Kaygılaroğlu, Tülay Bursa, Özgün Karaman ve Melis Tüzüngüç gibi ünlü isimler yer alıyor. Baba Candır dizisinin yeni bölümü 17 Ocak Pazar akşamı 20:00’da TRT 1 ekranlarında.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz