Geldim Gördüm Güldüm Show Başlıyor!

Geldim Gördüm Güldüm Show Başlıyor!

Televizyon ekranlarının yeni eğlence programı olacak olan Geldim Gördüm Güldüm Show ile keyifli anlar geçirmeye hazır olun. Yılmaz Erdoğan ve Necati Akpınar tarafından yönetilen Beşiktaş Kültür Merkezi (BKM) yeni programı olan Geldim Gördüm Güldüm Show, Show TV ekranlarında yayınlanacak.

Her hafta farklı bir oyunun sahne alacağı programın formatı daha önce yayınlanan ve büyük bir kitleye hitap etmeyi başaran Çok Güzel Hareketler Bunlar programı gibi olacak. Birbirinden yetenekli ve ünlü oyuncuların performanslarını sergileyecekleri programda teknolojiye gönderme yapılacak ve program kısaca 3G Show olarak adlandırılacak. Her bölümün farklı bir ilde çekilecek olması da programın diğer detayları arasında yer alıyor. Böylelikle seyirciler aktif olarak oyunlara katılım gösterebilecekler.

Televizyon ekranlarının tiyatro programı olarak nitelendirilen Geldim Gördüm Güldüm Show oyuncu kadrosunda Çetin Altay, Ersin Korkut, Burcu Altın Akdoğan, Okan Çabalar, Tuğçe Karabayır, Enis Arıkan ve Burcu Gönder Parlak gibi ünlü isimler yer alacak. Eğlenceli anların kesilmeyeceği ve müthiş bir tempo ile ilerleyeceği 3G Show’da gülerken düşündürebilen sahneler yer alacak.

Pazar günleri yayınlanacak olan program şimdiden sosyal medya mecralarında en fazla konuşulanlar arasındaki yerini almış durumda. BKM’nin güncel olaylara eğlenceli ve farklı yaklaşımları bundan böyle her Pazartesi akşamı Show TV ekranlarında yayınlanacak.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz