Hayat Mucizelere Gebe Dizisinde İnci’yi Zorluklar Bekliyor

Hayat Mucizelere Gebe Dizisinde İnci’yi Zorluklar Bekliyor

Hayat Mucize Gebe dizisi bu hafta da izleyenlerin uzun süre hafızalarından silinmeyecek bölümler ile ekranlara geldi. Kanal D’nin başarılı dizileri arasında yer alan Hayat Mucizelere Gebe’nin son bölümünde heyecan dolu anlar yaşandı.

Yeni sezonda beğenilerek takip edilen Hayat Mucizelere Gebe dizisinde gerçekler ile yüzleşen İnci evi terk etmek zorunda kalıyor. Suat ise kızı için özel bir davet ortaya çıkartıyor.

Babasının ünlü bir yıldız olan Suat Karabıyık olduğunu fark eden İnci, uzun yıllardır bu sırrı saklayan annesine öfkelenerek evi terk etme kararı alır. Fakat evi terk etme kararı İnci’nin sandığı kadar kolay olmayacaktır. İnci bu süreç içerisinde hesapta olmayan pek çok farklı zorlukla baş etmek zorunda kalacaktır.

Serhat'ın Yardımları Kabul Edilmiyor

Serhat’ın yardım etmek isteyişini de görmezden gelen İnci, Engin’in hazırladığı sürprizi beklemyee başlar. Fakat bu sürpriz Serhat ile İnci’nin daha da fazla açılmasına yol açacaktır.

Diğer yandan Suat kızı ile birlikte kaybettikleri geçmiş yıllarını kazanabilmek için bir an önce birbirleriyle özel bir bağ kurmak isterler. Bu durumun sağlanabilmesi için ise İnci’ye özel bir yemek daveti verir. Fakat Suat’ın görkemli dünyası İnci’yi rahatsız etmeye başlar. Babasını tanımak isteyen İnci de Serhat’ın yardımı ile kendi mütevazı dünyasında yemek daveti ayarlar. Artık İnci’yi zorluklar ile dolu yeni bir hayat beklemektedir.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz