Baba Candır 24. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

admin

TRT 1

30 Ocak 2016

Baba Candır 24. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Baba Candır dizisi TRT 1 ekranlarında eğlence dolu keyifli bölümleri ile yayınlanmaya devam ediyor. 24. bölümü ile ekranlara gelecek olan dizinin yeni bölümünde mahallede büyük bir düğün yapılacak. Egemen evlilik hayatına ve yeni ailesine alışmaya çalışırken, Salih ise komşuları davet edebilmek için Egemen’e mahalle düğünü düzenler. Ceylan ise Emrecan ile artık arkadaş kalmak istediğini söyler.

Ece ve Haluk’un arasında bir takım olaylar yaşandığını düşünmeye başlayan Müge, Haluk’a yakın bir kız arkadaşını ayarlar. Ece, Haluk’u kız arkadaşı ile baş başa bıraktıktan sonra Haluk ise Ece’yi kıskandırabilmek için kızı kullanmaya başlar. Egemen’in düğün hazırlıkları hızlı bir şekilde devam ederken Ceylan düğün bahanesi ile evine kısa bir süreliğine geri döner.

Emrecan ise artık Ceylan’a kendisini affettirebilmek için her şeyi yapmak üzeredir. Düğün hazırlıkları esnasında dünürler de tekrar ufak bir gerginlik yaşamaya başlarlar. Ceylan ile Rüzgar’ın yüzleşmesi ise yeni bölümde kırılma noktasına yol açacaktır. Ceylan, neden yalan konuşulduğunu Rüzgar’ın kendi ağzından duymak istemektedir. Ece ise Haluk’un özür dilemesini kabul ettikten sonra işine geri döner.

Aslı ile evlenmekten ani bir karar ile vazgeçen Egemen’in peşinde ise yeni talipleri vardır. Bunu duyan Aslı kendisini Egemen’e affettirmek için elinden geleni yapmaya hazırdır. Egemen’in düğünün yapılması için bütün mahalle seferber olur. 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz