Geldim Gördüm Güldüm Show Yeni Bölümünde Neler Var?

admin

Show TV

30 Ocak 2016

Geldim Gördüm Güldüm Show Yeni Bölümünde Neler Var?

Show TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan yeni komedi ve eğlence programı 3G Show (Geldim Gördüm Güldüm Show) yeni bölümleri ile kahkaha dolu anlar yaşatmaya devam ediyor. Saat 20:00’de Show TV ekranlarında yayınlanacak olan 3G Show’da yarın akşam sürpriz skeçler izleyenleri bekliyor.

Özetsiz bir şekilde yayınlanacak olan yeni bölümde yarın akşam Barlas ve Osman, Himmet Emmi, Taş Devri, Sadık ve Pelin ile Acı Gerçek skeçleri yer alacak.

Hangi Skeçler Oynanacak?

Barlas ve Osman skecinde iki sahte marka üreticisinin komik hikayeleri konu alınıyor. Ünlü markaların ‘çakma’ modellerini üreten eğlenceli ikili Barlas ve Osman, ufak bir apartman dairesinde yaptıkları ürünleri gizli gizli satmaya başlarlar. Zengin bir gece davetiye katılmak üzere olan özenti bir kadını baştan aşağıya giydiren ikiliyi aniden basan polisler paniğe yol açar.

Köyde karısı Makbule ile sakin bir hayat yaşayan Himmet Emmi, evliliklerinde sorunlar olmasına rağmen evlilik terapistliği yaparak hayatını kazanmaktadır. Kendisine danışan kişilere sunduğu tuhaf çözüm yöntemleri eğlence dolu anlar yaşanmasına sebep olur.

Taş Devri skeci ise her hafta 3G Show’da yayınlanan bir skeç haline geliyor. Bu hafta Taş Devri skecinde Ersin’in aşık olduğu kızı istemeye giden oyuncular, başlık parası yüzünden sorunlar yaşarlar.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz