Hayat Mucizelere Gebe Dizisi Yayından Kaldırılıyor

30 Ocak 2016
Hayat Mucizelere Gebe Dizisi Yayından Kaldırılıyor

Büyük beklentiler ile yayın hayatına başlayan fakat beklediği ilgiyi göremeyen dizi Hayat Mucizlere Gebe yayından kaldırılıyor. Başrollerinde Yiğit Dikmen, Hande Ataizi, Işıl Yücesoy, Damla Colbay ve Yusuf Akgün’ün yer aldığı dizinin yapımcılığını Medyapım üstleniyordu.

Beklediği ilgiye ulaşamayan dizinin reyting listelerinde her hafta düşüş yaşamaya başlaması kanal yönetimini ve dizi yapımcılarını telaşa sokmuştu. Son olarak yayın gününde kuşak değiştiren dizi PT2’ye kaydırılmıştı. Final bölümü ile ekranlara veda edecek olan dizi hayranlarını da derinden üzmüş durumda.

Son Bölümde Neler Yaşandı?

Dizinin son bölümünde uzun süredir İnci’ye karşı derin bir aşk besleyen Engin, Serhat ile İnci’nin ayrıldığını öğrendikten sonra artık içindeki aşkı İnci ile paylaşmaya karar vermişti. Serhat’tan ayrılan İnci ise evine dönmek zorunda kalır. İncinin babası Suat’ın da yardımı ile özel bir okulda öğretmen olmaya başlayan İnci için artık sürprizler ile dolu bir hayat başlayacaktır.

İnci’nin annesi ise Engin’den uzak durmasını istemektedir. Engin’den sürekli kaçmaya başlayan İnci görüşmeye birlikte gidecekleri ve bir geceyi tanımadıkları bir evde geçirecekleri bir maceraya doğru ilerlemektedir. Diğer yandan iflas etmek üzere olan Süheyla ise Suat’ın yardımına muhtaç durumdadır ancak bu yardım talebi sonucunda kalbi kırılacaktır.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz