Baba Candır 28. Bölümünde Heyecan Dorukta

admin

TRT 1

27 Şubat 2016

Baba Candır 28. Bölümünde Heyecan Dorukta

Ünlü ve tecrübeli isimler ile birlikte genç yeteneklerin de yer aldığı Baba Candır dizisinin yeni bölümünde heyecan yine dorukta. MF Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği dizinin yönetmenliğini Yusuf Pirhasan üstleniyor. Dizinin senaristliğini ise Tayfun Güneyer yapıyor.

Başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu, Tülay Bursa, Berna Koraltürk, Özgün Karaman ve Melis Tüzüngüç gibi isimlerin yer aldığı dizi 28 Şubat Pazar akşamı saat 20:00’da TRT 1 ekranlarında yayınlanacak.

Yeni bölümde Çelik ailesinin evinin yıkılmaması için elinden geleni yapmaya hazırdır. Duyguları ile hareket eden Ece ise Haluk’a olan aşkını itiraf etme kararı alır. Ancak Ece bu itiraf sonrasında hiç beklemediği bir tepki ile karşılacaktır. Rüzgar ve Ceylan birlikte çalışmaya başlarlar. Rüzgar, Ceylan’ın yeteneklerini keşfettikçe planları artık aklında daha iyi canlanabilmektedir.

Müjde’nin sürekli söylediği yalanlar artık Adnan tarafından öğrenilir. Adnan’a bu sırları söyleyen kişinin kim olduğu ise bilinmemektedir. Müjde yalanlarının ortaya çıkmasından sonra evden Adnan tarafından kovulur.

Uzun yıllar önce eşini kaybedip çocuklarına hem babalık hem de annelik yapmaya çalışan Salih ise bu bölümde Adnan ile Müjde’nin arasındaki olaylardan rahatsız olmaya başlar.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz