Beyaz Show Tekrar Canlı Yayın ile Ekranlara Geliyor!

admin

Kanal D

25 Şubat 2016

Beyaz Show Tekrar Canlı Yayın ile Ekranlara Geliyor!

Bu hafta yayınlanacağı geçtiğimiz günlerde duyurulan Beyaz Show, daha önce yaşanan sahte öğretmen Ayşe Çelik’in PKK propagandası yüzünden yayınlanmamıştı. Hakkında terör soruşturması başlatılan Beyazıt Öztürk’ün programı 17 Şubat Çarşamba günü Ankara’da yaşanan terör saldırı nedeniyle yayınlanmamıştı.

Bu Haftaki Konuklar Kimler?

Beyaz Show’un bu hafta yayınlanacağı kesinleşen programında ise Ata Demirer, Cengiz Kurtoğlu ve Büşra Pekin gibi ünlü isimlerin konuk olacağı kesinleşti. Canlı yayında yaşanan protesto şokundan sonra o hafta Beyazıt Öztürk canlı yayınını yarıda bırakmak zorunda kalmıştı. Sonrasında banttan yayın yapmak zorunda kalan Beyazıt Öztürk bu sefer ekranlara geri dönüş yapıyor.

Ünlü şovmen Ata Demirer, taverna kralı Cengiz Kurtoğlu ve ünlü oyuncularımızdan Büşra Pekin’in konuk olacağı Beyaz Show programında sohbet, eğlence ve espiriler ile dolu anlar geçirilecek. 26 Şubat Cuma akşamı saat 23:15’te canlı olarak yayınlanacak olan Beyaz Show’un bu haftadan itibaren eski yayın saatinde ve gününde canlı olarak yayın hayatına devam edeceği söyleniyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz