O Hayat Benim Yeni Bölümünde Şok Eden Haber!

admin

FOX

27 Şubat 2016

O Hayat Benim Yeni Bölümünde Şok Eden Haber!

O Hayat Benim dizisi heyecan dolu bölümleri ile Fox TV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Her bölümü ile izleyenleri ekran başına kilitleyen dizinin 83. bölüm fragmanında şok eden bir haber ortaya çıkıyor.

Ateş’in Arzu tarafından yapılan tehditlere boyun eğmemesi onun zorlanmasına da yol açacaktır. Hasret’in hapisten kurtulabilmesi için Bahar’ın neler yapacağı ise yeni bölümde merak konusu olmaya başlar. Arzu’nun ruh halinin karanlık olması artık Bahar’ın ani hamleler yapmasına yol açacaktır. Efsun ve Arda arasındaki evcilik oyunu ise Hülya’nın tüm tahammülünü tüketmeye başlar.

Efsun’un çaresizliği onu daha büyük adımlar atmaya zorlamaktadır. Mahalledeki sorunlar ise artık geri dönülmeyecek olayların yaşanmasına sebep olur. Cevriye’nin İlyas ve Salih arasında seçim yapmak zorunda kalışı ise olayların içinden çıkılmaz bir hale gelmesine yol açar.

Atahan Konağında bulunan Kenan, Fulya’nın kaderini artık belirleyebilecek role sahiptir. Kenan, Fulya’ya her istediğini yaptırabilecek bir halde olduğu için artık onu bir piyon olarak kullanmayı düşünmektedir. Fakat diğer yandan Kenan’ın planları arasında Emir’e tüm olayları anlatarak Atahan ailesini paramparça etmek bulunmaktadır.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz