Baba Candır Yeni Bölümünde Ege’yi Kaçırma Planları Var

13 Şubat 2016
Baba Candır Yeni Bölümünde Ege’yi Kaçırma Planları Var

Güldürürken düşündüren diziler arasında yer alan Baba Candır dizisinde Ege, Salih’i arayarak annesinin konu bir kreşe bıraktığını haber verecek. Salih ise Ege’yi kreşten kaçırmak için planlar yapmaya başlamıştır bile. Rüzgar’ın Ceylan ile bir olarak gazetecilere poz vermesi Emrecan’ın sinirlenmesine sebep olur.

Emrecan ve Ceylan çalıştıkları kafedeki işlerinden ayrılarak yeni bir iş aramaya başlarlar. Levent ise Haluk’un şirketinde yeni işine başlamıştır. Ece bu durumu öğrenince kendisini iyi hissetmemeye başlar. Ege, Salih’i arayarak yardım istemeye başlar.

Baba Candır dizisinin bir önceki bölümünde Ceylan, Emrecan’ı unutarak yeni bir hayata başlamak istemiştir. Ceylan’ın yaşadığı değişimler Emrecan’ın şaşırmasına yol açar. Nermin ise ofise giderek Levent’ten bahsettiği için Haluk’un Ece’ye olan hislerinin ortaya çıkmasına sebep olur. Ece’nin bir başkası ile ilişki yaşamasını istemeyen Haluk, artık aşık olduğunu kabul etmiştir.

Hasan ise Nermin’e yeni bir iş imkanı tanır. Bu durum Ece’nin hoşuna gitmemiştir. Nesrin’e yardım etmek isteyen Salih ise dolandırıldıktan sonra bir süre boyunca ortalıkta gözükmeme kararı alır. Yapımcılığını MF Yapım’In üstlendiği ve yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan’ın oturduğu Baba Candır dizisinin yeni bölümünü yarın akşam saat 20:00’de TRT 1 ekranlarında izleyebilirsiniz.

Bu Haberi Dilediğiniz Gibi Paylaşabilirsiniz!

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz