O Hayat Benim 81. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

13 Şubat 2016
O Hayat Benim 81. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Fox TV ekranlarında yeni yayın döneminde de en sevilen diziler arasına girmeyi başaran O Hayat Benim dizisinin 81. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde Arda’nın elindeki silahın ateşlenmesi, Atahanların hayatlarındaki dengeleri alt üst edecek. Konak içerisindeki ipler ise tekrar Efsun’un eline geçecek. Kenan’ın Kısmetsiz Mahallesi’nde yarattığı yangın ise beklenmedik sonuçları ortaya çıkartır. Bu olaydan en çok zarar gören kişi ise Muzaffer olur.

Mahalleliye açılan bu yaraların sarılması asla kolay olmayacaktır. Ateş, oğlunun ölümünden sorumlu olanları bulmak için yola çıkar. Bu uğurda, Atahan Holding hisselerini tanımadığı birisine devretmeye hazır hale gelmiştir. Bu durum ise Bahar ile aralarında büyük tartışmaların yaşanmasına sebep olur. Ateş artık geri dönüşü olmayan yollara girmek üzeredir.

Ateş’in kendisini affettirmek için yaptıkları ise Arzu’nun gözünü karartıp Bahar’ın canına kast etmesine sebebi olur.

Dizinin yayınlanan son bölümünde Ateş kendisini tehlikeli bir oyunun içerisinde bulur. Oğlunun ölümünden sorumlu olanları bulmaya çalışan Ateş, farkında olmadan karanlık bir yola doğru girmeye başlar. Arzu ise Ateş’i kendisine bağlayabilmek için çocuk yapma kararı almaya başlamıştır.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz