Paramparça 53. Bölümünde Hümeyra Sürprizi

Paramparça 53. Bölümünde Hümeyra Sürprizi

Star TV ekranlarında her Pazartesi akşamı yayınlanan Paramparça dizisinin 53. bölümüne ait tanıtım fragmanı yayınlandı. Nurgül Yeşilçay ile yollarını ayıran dizinin 53. bölümünde heyecan dolu anlar yaşanacak. Başrollerinde Erkan Petekkaya, Ebru Özkan ve Barış Falay’ın yer aldığı dizide aynı zamanda Nursel Köse, Leyla Tanlar, Tolga Tekin ve Aslıhan Kapanşahin gibi yetenekli isimler de yer alıyor.

Paramparça 53. bölümünde Harun’un korktuğu başına gelecek ve Cihan ile Dilara artık evlilik kararı alacaklar. Sürpriz gelişmelerin yaşanacağı bölüm 15 Şubat Pazartesi akşamı saat 20:00’de Star TV’de olacak.

Ayrıca yeni bölümde bebeğini Amerika’da doğurma planları yapan Dilara, kendisini Türkiye’de kalmak zorunda bulacak. Çocuklarının hamile olduğunu öğrenecekleri fikri onu rahatsız etmeye başlamıştır bile. Dilara ile Harun’un birlikte olduğunu anlayan Cansu ise duydukları karşısında artık ayakta durmaya zorlanacaktır.

Diğer yandan Cihan ile Dilara’nın evlilik planları yaptığını duyan Harun’da kendisini bir kapana kısılmış gibi hissedecektir. Harun’un neler yapacağı ve Hazal’ın karşısına çıkacak olan yeni ismin kim olduğu Paramparça dizisinin bu hafta yayınlanacak olan 53. bölümünde cevap bulacak.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz