Baba Candır Yeni Bölümünde Heyecan Dorukta

admin

TRT 1

6 Şubat 2016

Baba Candır Yeni Bölümünde Heyecan Dorukta

Yıllar önce eşini kaybettikten sonra üç çocuğuna da hem babalık hem de annelik yapmak zorunda kalan emektar yufkacı Salih’in başından geçen olayların işlendiği dizide bazı zamanlar neşeli, bazı zamanlar ise hüzünlü olaylar ekranlara geliyor. Pazar akşamları TRT 1 ekranlarının vazgeçilmezi haline gelen Baba Candır’ın yeni bölümüne ait fragmanı ile ilgili detaylar yazımızda yer alıyor.

Gürey Kore dizisi ‘What Happens to My Family’ dizisinin Türkiye uyarlaması olan Baba Candır dizisinin 25. bölümünde Haluk, Ece için karakollara düşer. Haluk ve Levent’in Ece için giriştikleri büyük kavga sonucunda karakollara gitmeleri dışında onları orada ufak bir sürpriz daha beklemektedir. Emrecan, Ceylan’a kendisi affettirdikten sonra ona evlilik teklifini bir kez daha eder. Evlilik teklifinin yapılması Rüzgar’ın hoşuna gitmeyecektir.

Yaşamak için kısa bir süresi kaldığını öğrenen Salih artık hayatın tadını yeniden çıkartmaya karar vermiştir. Diğer yandan ise Haluk hislerine karşılık alamadığını Ece’yi unutabilmek için ondan uzaklaşma kararı alır. Ece’nin Haluk’a attığı tüm adımlar artık Haluk tarafından kibar bir şekilde geri çevrilecektir.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz