Paramparça Dizisinde Veda Var!

7 Şubat 2016
Paramparça Dizisinde Veda Var!

Kaliteli oyuncu kadrosu ve farklı senaryosu ile ilk bölümlerinden beri reyting rekorları kırmayı başaran Paramparça dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Pazartesi akşamlarının vazgeçilmez dizileri arasında yer alan Paramparça’nın 52. bölüm fragmanında herkesi üzecek bir veda sahnesi yer alıyor. Yeni bölümde yapılacak olan düğünde vurulan Gülseren, hayatını bu olay sonrasında kaybedecek. Gülseren’in ölümü ise geride kalan herkesi perişan etmeye başlayacak. İşte 8 Şubat Pazartesi yayınlanacak 52. bölüm fragmanı ve yeni bölüm detayları.

Harun’un tuttuğu kiralık katiller ve Zeynep’in eski kocası Bülent, Gülseren ile Cihan’ın düğününde olay çıkartmak için düğünün yapıldığı yere doğru giderler. Ellerindeki silahlardan birisi ise Cihan’da durmaktadır. Cihan ve Gülseren mutlu günlerini kutlamak üzereyken ardı ardına silahlar patlamaya başlar. Çıkan karmaşa içerisinde vurulan isim ise Gülseren olacaktır.

Artık Cihan ve Ozan için hayat asla eskisi gibi olmayacaktır. Gülseren’in dediği gibi onlar da tüm olan bitenlerin bir rüyadan ibaret olmasını umarlar ancak olaylar artık gerçekten yaşanmıştır ve her şey için çok geç kalınmıştır. Gülseren karakterini canlandıran Nurgül Yeşilçay’ın ardından ise diziye Behzat Ç ve Şeref Meselesi gibi dizilerde oynayan Şükran Ovalı katılacak.

Bu Haberi Dilediğiniz Gibi Paylaşabilirsiniz!

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz