O Hayat Benim 80. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

admin

FOX

6 Şubat 2016

O Hayat Benim 80. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

O Hayat Benim dizisi heyecan dolu bölümleri ile Fox TV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Dizinin sevilen karakterlerinden olan Ateş yeni bölümde kendisini tehlikeli bir oyunun içerisinde bulur. Oğlunun ölümünden sonra gerçek sorumluları bulmak isteyen Ateş, karanlık bir hayata başlamak üzeredir.

Arzu, Ateş’i kendisine bağlayabilmek için bir çocuk daha yapmak istemeye başlar. Bahar ile Ateş’in arasındaki yeni örülecek duvar ise bu çocuk olacaktır. Efsun ile Sultan’ın Arda’ya imzalatmak istediği boşanma davasını sözleşmesi ise Hülya’yı çılgına çevirir. Oğlunun itirazlarına aldırış etmeyen Hülya, Kenan’ın evinin yolunu tutar. Kenan artık şartlarını kesin bir şekilde belirlemiştir ve Hülya ile evlenecektir.

Arda, annesinin Kenan ile evlenmesini istememektedir. Bu evliliğin olmaması için Efsun’un yeniden konağa gelmesine razı olmaya başlar. Çekişmeler yaşanırken ortaya çıkacak olan trajik sondan kimsenin haberi yoktur. Diğer yandan Arda ise Zeynep ve Cemal’in hayatına girerek onların arasını bozmaya başlar. Atahan Konağı artık mahallenin odak noktası haline gelmiştir.

O Hayat Benim dizisinin heyecan dolu yeni bölümünü izlemek istiyorsanız Pazar akşamı saat 20:15’te Fox TV ekranlarındaki yerinizi alın.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz