Baba Candır Yeni Bölümünde Önemli Gelişme

Baba Candır Yeni Bölümünde Önemli Gelişme

Uzun yıllar önce eşini kaybettikten sonra çocuklarına hem babalık hem de annelik yapmak zorunda kalan Salih’in başından geçen olayları anlatan Baba Candır dizisi heyecan dolu sahneleri ile her Pazar akşamı izleyenleri ile buluşuyor. Dizinin yeni yayınlanan 29. bölüm fragmanında ise sürpriz gelişmeler izleyenleri bekliyor.

MF Yapım tarafından yapımcılığı üstlenen dizinin yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan oturuyor. Dizinin yeni bölümünde Müjde’nin Çelik ailesi ile yaşamaya başlaması ailenin huzurunu ve düzenini bozmaya başlıyor. Aileyi içeriden yıkma planları yapan Müjde, Emrecan hakkında da hain planlar yapmaktadır.

Ceylan’ı hayatında tutmak isteyen Rüzgar ise artık Emrecan’ı ele geçirmek için elinden gelen her şeyi yapmaya hazırdır. Hasan’ın Müge ile boşanması ise şirketin içerisinde ufak çaplı bir krize yol açar. Haluk ile arası bozulan Ece ise bu kötü zamanlarında babası ile dertleşmektedir. Salih Baba ile Haluk arasında geçecek olan konuşma ise önemli gelişmelere yol açacaktır.

TRT 1 ekranlarında yayınlanan yeni sezonun en iddialı dizisi Baba Candır’ın yeni bölümünü Pazar akşamı saat 20:00’da TRT 1 ekranlarında izleyebilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz