Yeşil Deniz’in Yeni Bölümünde Beklenmeyen Sürpriz

6 Mart 2016
Yeşil Deniz’in Yeni Bölümünde Beklenmeyen Sürpriz

Pazartesi günlerinin favori dizileri arasında yer alan Yeşil Deniz, izleyenleri tarafından büyük bir beğeni ile takip edilmeye devam ediyor. TRT ekranlarına renk katan Yeşil Deniz’in bu haftaki bölümüne gelin birlikte göz atalım.

Sadıçlar ekibinin İsmail’e moral olması için elinden geleni yapacağı yeni bölümde Sadıç FM’in tekrar hayatta kalabilmesi için tüm yollar denenecek. İsmail’i ise hapiste hiç beklemediği bir sürpriz bekleyecektir. Geçmiş yıllarda Sadıçlar ile birlikte yakalanan ve jandarmaya teslim edilen Sinekli Medet tekrar ortaya çıkmıştır.

Sinekli Medet ile kendisini aynı koğuşta bulan İsmail için artık olaylar eskisi gibi olmayacaktır. Avukatlar ile görüşmeler yapan ekip ise İsmail’i hapisten çıkartabilmek için artık her şeyi yapmaya hazırdır. Üsen’in verdiği şikayet dilekçesi yüzünden zor günler yaşayan Sibel ile Emine ile tekrar gerginlik yaşamaya başlar.

Koğuşta hiç beklemediği bir sürpriz ile karşılaşan İsmail ise artık ateşten bir çemberin içerisinde kapana kısılmış gibi hissetmeye başlayacaktır. TRT ekranlarının sevilen dizisi Yeşil Deniz’in 63. bölümünü Pazartesi akşamı saat 20:00’da izleyebilirsiniz.

Bu Haberi Dilediğiniz Gibi Paylaşabilirsiniz!

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz