Baba Candır Yeni Bölümünde Sürpriz Evlilik Teklifi

admin

TRT 1

12 Mart 2016

Baba Candır Yeni Bölümünde Sürpriz Evlilik Teklifi

Her yeni bölümü ile izleyenlere heyecan dolu anlar yaşatmaya devam eden Baba Candır dizisinin 30. bölümünde Haluk’un Ece’ye evlenme teklifi etmesi ortalığı karıştıracak. Geçtiğimiz bölümlerde Haluk ile arası bozulan ve giderek açılmaya başlayan Ece’yi yeni bölümde büyük sürprizler bekleyecek.

Salih’in babasının yaptığı konuşmadan fazla etkilenmeye başlayan Haluk, soluğu Ece’nin yanında alır. Ece’nin hiç beklemediği bir anda ona evlilik teklifi eden Haluk, Ece’nin her şeyi unutmasını dilemektedir. Ancak Ece tüm olanları unutmaya hazır olsa bile Salih Baba için aynı durum söz konusu değildir.

Haluk sevdiği Ece ile evlenebilmek için ilk önce Ece’yi daha sonra ise Salih Baba’yı ikna ederek gönlünü kazanmak zorundadır. Ayrıca Salih’in Haluk’un samimiyetine güvenmemesi ve onu iyi biri olarak görmemesi durumu daha da zora sokacaktır. Emrecan’ın da olaylara dahil olması ve Haluk’u sadece ablası ile gönül eğlendirmeye çalışan biri olarak görmesi işleri imkansızlaştırmaya başlar.

Haluk ise tüm bu ısrarlara rağmen hala Ece ile evlenmek istemektedir. Ancak elindeki tüm kozlar tükenen Haluk’un yeni bölümde sıkı bir plan hazırlaması ve kendisini kabul ettirmesi gereklidir. 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz