Star TV’nin İki Dizisi Final Yapıyor

admin

Star TV

13 Mart 2016

Star TV’nin İki Dizisi Final Yapıyor

Uçankuş TV’de yayınlanan ‘İki Kadın Arasında’ adlı programda Kösem Sultan adlı dizinin 26. bölüm sonunda ve Gecenin Kraliçesi dizisinin ise 15. bölüm sonunda final yapacağı açıklandı. Dört yılı aşkın süredir Star TV ekranlarında büyük bir ilgi ile takip edilen Muhteşem Yüzyıl dizisinin devamı olan Kösem Sultan dizisinin beklentileri karşılayamadığı belirtildi.

Dev bir bütçe ile çekilen dizinin son derece güçlü bir prodüksiyona sahip olması bile dizinin düşük reytingler almasına engel olamadı. Ahmet karakterini canlandıran Ekin Koç’un performansının düşük olmasına bir çözüm olarak 17 yaşındaki Anastasia Tsilimpio adlı oyuncu ekibe dahil edilmişti.

Gecenin Kraliçesi için Final 19 Nisan'da

Son olarak Beren Saat’in dahil olduğu Kösem Sultan adlı dizinin reyting sonuçlarında kısa süreli bir artış yaşanmıştı. Ancak ilerleyen bölümlerde reytingler yine gerilemeye başlamıştı.

Yurtdışı anlaşması yapılan dizi düşük reyting sonuçlarına rağmen yayında kalmıştı. Ancak süre tamamlanınca Star TV bu konuda son noktayı koyarak 26. bölümde diziyi bitirme kararını aldı.

Gecenin Kraliçesi dizisinin yurtdışı satışlarında da ufak bir değişiklik yapılarak dizinin 2 bölüm daha uzatılmasına karar verildi. Gecenin Kraliçesi dizisi de 15. bölümü ile 19 Nisan’da ekranlara veda edecek.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz