O Hayat Benim 85. Bölümünde Bomba Patlıyor!

admin

FOX

12 Mart 2016

O Hayat Benim 85. Bölümünde Bomba Patlıyor!

Pazar akşamlarının vazgeçilmez dizileri arasında yer alan O Hayat Benim dizisi 85. bölümü ile gelmeye hazırlanıyor. Fox TV ekranlarının yeni sezondaki favori dizilerinden olan O Hayat Benim’de bu hafta izleyenleri neler bekliyor gelin hep birlikte göz atalım.

Dizinin yeni bölümünde Mehmet, Emir ve Hasret’in gelecek hayalleri, Kenan’ın yerleştireceği bomba ile dağılmaya başlar. Bahar ise Atahan Holding’in başına geçerek ailesini gururlandıracak bir yönetici olmaya başlar. Fakat Ateş onlara hayatının en acı haberini getirmek üzeredir.

Efsun, yıkıldığı bu kötü dönemde Bahar’a destek olmaya çalışmaya başlar. Ancak mirasın üzerine konmak isteyen kişiler artık Efsun ve diğerleri için büyük birer kabus olacaktır. Sultan’ın yaşadığı büyük ikilem ise Hanife ile aralarının açılmasına sebep olur.

Ganimet’in de olan biten tüm olayları öğrenmesi kıyametin kopmasına yol açar. Hanife’nin kurduğu hain planlar ve oynadığı oyunlar farkında olmadan kendi kuyusunu kazmasına yol açar. Ancak Hanife, kendisi için yaklaşan bu sonun farkında değildir. 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz