Babam ve Ailesi Dizisinin Yayın Tarihi Açıklandı

Babam ve Ailesi Dizisinin Yayın Tarihi Açıklandı

Kanal D ekranlarında başrollerini Ayça Bingöl, Ceyda Düvenci, Erdem Akakçe, Can Albayrak ve Hakan Altuntaş’ın paylaşacağı Babam ve Ailesi dizisinin yayın tarihi belli oldu. Gold Film tarafından yapımcılığı üstlenen ve senaryosunu Onur Uğraş’ın yazdığı dizi 19 Eylül Pazartesi akşamı ilk bölümü ile izleyenlerinin karşısına çıkacak.

Büyük beklentiler ile çekimlerine başlanan yeni dizi projesinin Kanal D ekranlarında uzun soluklu bir proje olması bekleniyor. Dizinin reyting sonuçlarında başarı elde etmesi durumunda en az 2 sezonluk senaryosunun hazır olduğu söyleniyor.

Babam ve Ailesi Dizisinin Konusu

Dizide tanınmış ünlü bir işadamı olan Kemal İpekçi, İstanbul’daki karısı Suzan ve çocukları Mert ve Çiçek ile birlikte imrenilecek bir hayat sürmektedir. Kemal’in oğlu Mert’in yaşadığı bir olaydan sonra ise Adana’da kimsenin bugüne kadar bilmediği bir ailesi daha olduğu öğrenilir.

Adana’da gözden uzakta bir hayat yaşayan Kadir ile Hasret ise Kemal’den uzun yıllardır kaçmak zorunda kalmıştır. Fakat gerçekler ortaya çıktıktan sonra artık çocuklarına da sahip çıkabilmek için kendilerini göstermek zorunda kalırlar.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz