Kenan İmirzalıoğlu İhtiyaç Sahiplerine Kurban Eti Dağıttı

15 Eylül 2016
Kenan İmirzalıoğlu İhtiyaç Sahiplerine Kurban Eti Dağıttı

Geçtiğimiz sene Cihangir Münir Özkul İlköğretim Okulu için 20 bin liralık bir kütüphane yaptıran İmirzalıoğlu’nu eğitimine verdiği destekler ile tanıyorduk. Bu bayramda ise Kenan İmirzalıoğlu, ihtiyaç sahiplerini sevindirecek bir harekete imza attı.

Takvim Gazetesi tarafından yayınlanan bir habere göre, İmirzalıoğlu, sürekli olarak yatırımlar yaptığı Marmaris Selimiye ilçesindeki halka çifte bayram yaşattı. Sanatçının bu jestinden dolayı teşekkür eden vatandaşlar, evlerine et götürmenin sevincini yaşayabildiler.

Köylüler, İmirzalıoğlu’na Teşekkür Etti

İmirzalıoğlu’nun gizli tutmak istediği öğrenilen bu haber kısa süre içerisinde duyuldu. Kenan İmirzalığlu için Marmaris’te yaşayan köylüler, ‘Yüreği temiz bir insan. Sayesinde bu bayram ailemize et götürebildik. Allah ondan razı olsun.’ dediler.

Rol aldığı dizi ve film projelerindeki başarısı ile normal özel hayatındaki mütevazi kişiliği ile de beğenilen oyuncu son olarak 15 Temmuz günü yaşanan darbe girişiminde şehit olan Astsubay Başçavuş Ömer Halisdemir’in Niğde’deki kabrini de ziyaret etmiş ve gözyaşlarına hakim olamamıştı.

Bu Haberi Dilediğiniz Gibi Paylaşabilirsiniz!

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz