Babasının Yolundan Gidiyor: Buse Varol ve Alişan’ın Oğlu Küçük Burak’ın Yetenekleri Görenleri Hayrete Düşürüyor!

Aleyna

Haberler

15 Ocak 2022

Babasının Yolundan Gidiyor: Buse Varol ve Alişan’ın Oğlu Küçük Burak’ın Yetenekleri Görenleri Hayrete Düşürüyor!

Geçtiğimiz haftadan itibaren yaptığı öpüşme açıklamaları ile sosyal medyayı karıştıran Alişan, kendisine yapılan eleştirilere aldırmadan ailesiyle vakit geçirmeye devam ediyor. Instagram hesabını aktif olarak kullanan ünlü şarkıcı hem ailesi hem de yeni projelerini sık sık bizlerle paylaşıyor. Bugün ise oğlu Burak’ın şarkı söylerken videosunu çeken Alişan, o görüntüleri Instagram hesabında paylaşmaktan geri durmadı. Alişan’ın Instagram takipçileriyse Burak’ın yeteneği karşısında oldukça şaşırdılar!

Öpüşme Krizi Devam Ediyor!

Bildiğiniz gibi son günlerde magazin gündeminin en çok konuştuğu isimlerden biri Alişan! Alişan her daim gündemde olan biri olarak karşımıza çıksa da son olarak Söylemezsem Olmaz programında; “Buse dizilerde biriyle öpüşseydi benim karım olamazdı” açıklamasıyla sosyal medyayı ve magazin camiasını karıştırmayı başardı! Kendisine gelen tepkilerden sonra ise Alişan, Twitter hesabında kendini savunmaktan geri durmadı; “Benim hayat felsefem, benim kriterlerim, benim hayat görüşüm, benim hayatım. İşinize gelince demokrasi var, işinize gelmeyince yobaz, geri kafalı, kıro! Herkes benim gibi düşünmek zorunda değil, ben de herkes gibi düşünmek, yaşamak zorunda değilim”

 

blank

Bu açıklamaların ardından Alişan’ın eşi Buse Varol da magazincilere karşı Alişan’ı savunmaktan geri durmadı ve eşinin her zamanki gibi yanlış anlaşıldığını söyledi; “Alişan’ın söylemeye çalıştığı şeyle insanların anladığı çok farklı. O hep yanlış anlaşılıyor. Herkesin bir hayat görüşü var. Ben zaten oynadığım dizilerde hiç öpüşme sahnesi tercih etmedim. Alişan bunu kastetmiş”

Burak’ın Yetenekleri Herkesi Şaşırtıyor!

Tüm bu karmaşanın ve linçlerin ardından hayatına devam eden Tektaş ailesinde yüzler gülüyor! Her daim çocuklarını ve yeğenlerini Instagram’da paylaşan ünlü şarkıcı, bugün sabah saatlerinde oğlu Burak’la birlikte şarkı söylerken video çekmeyi ihmal etmedi. Alişan’ın çektiği videoda küçük Burak’ın şimdiden şarkı söylemeye başladığını görüyoruz, ünlü şarkıcı her ne kadar oğlunu polis olmak istediğini söylese de Burak’ın yetenekleri sosyal medya kullanıcılarını etkilemiş görünüyor!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz