Kerem Bürsin Mesleğini Değiştirdi: Onun Başına Gelenleri Sevgilisi Hande Erçel Yayınladı!

Aleyna

Haberler

14 Ocak 2022

Kerem Bürsin Mesleğini Değiştirdi: Onun Başına Gelenleri Sevgilisi Hande Erçel Yayınladı!

Hande Erçel ve Kerem Bürsin, sosyal medyanın en çok konuşulan çiftleri arasında yer alıyor. Gizli saklı başlayan aşk dolu dizgin devam ederken ünlü çift oyunculuğu kenara bırakıp yeni bir mesleğe atılıyor!

Gizli Aşkı Su Yüzüne Çıkaran Takipçileri Olmuştu!

Hande Erçel ve Kerem Bürsin, geçtiğimiz sezonda Sen Çal Kapımı adlı televizyon dizisinde birlikte rol almaya başlamışlardı. Tanıştıkları ilk andan itibaren müthiş bir uyum yakalayan genç çiftin yakınlığı herkesin dikkatini çekmişti. Aşk var mı sorusuna her seferinde olumsuz cevap veren Hande Erçel ve Kerem Bürsin, dizinin çekimlerine ara verildiği sırada, birlikte Maldivler’e kaçmıştı.

blank

Tatil süresince asla birlikte çekildikleri fotoğrafları paylaşmayan çift, bir takipçilerinin otel restoranında çektiği kahvaltı fotoğrafı ile resmen yakalanmıştı. Tatil bitimine kadar aşklarını gizli tutan Hande Erçel ve Kerem Bürsin’e, güzel oyuncunun kız kardeşi Gamze Erçel ve eşi de katılmıştı.

Tatil Dönüşü Aşklarını İlan Etmişlerdi!

blank

Birlikte son derece keyifli bir tatil yapan Hande Erçel ve Kerem Bürsin çifti, tatil dönüşünde kameralara yakalanacaklarını bile bile havaalanına el ele girmişlerdi. Böylece aşklarını ilan eden çift, ardından birlikte çekildikleri tatil fotoğraflarını sosyal medya hesaplarında paylaşmaya başlamıştı.

blank

Bu şekilde tüm sosyal medyanın gözdesi haline gelen genç çift, dizinin final yapmasının ardından yine de dillerden düşmedi. Erçel ailesi tarafından iyice kabul edilen Kerem Bürsin ise, sevgilisinin ailesiyle birlikte daha fazla zaman geçirmeye başladı. Hatta bu zaman geçirme eylemi, bir süre sonra bakıcılığa dönüştü!

Oyunculuğu Kenara Koyup O Mesleğe Soyundular!

blank

Gamze Erçel ve eşinin Erzurum’a kayak tatiline gitmesi ile birlikte, Hande Erçel ve Kerem Bürsin, Erçel’in yeğeni Mavi’nin bakımını üstlendi. 2 gün boyunca Mavi’ye ebeveynlik yapan genç çift, onu avutabilmek için şekilden şekile girdi. Mavi ve Hande Erçel’in birlik olup Kerem Bürsin’in tırnaklarını boyaması ise sosyal medya gündemine damga vurdu. O anları sosyal medyaya yayan ise Hande Erçel Oldu!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz