Baht Oyunu Setinden Olay Pozlar! Cemre Baysel ve Aytaç Şaşmaz’ın Birbirlerine Olan Bakışı Instagram’ı Yaktı Geçti

Aleyna

Haberler

10 Temmuz 2021

Baht Oyunu Setinden Olay Pozlar! Cemre Baysel ve Aytaç Şaşmaz’ın Birbirlerine Olan Bakışı Instagram’ı Yaktı Geçti

Baht Oyunu ile ekranlarda fırtınalar estiren Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel’den yepyeni bir fotoğraf geldi. Aşk yaşadığı konuşulan ikilinin o fotoğrafı sosyal medyada olay oldu.

baht oyunu-cemre baysel-aytaç şaşmaz

Baht Oyunu şüphesiz bu sezonun en ilgi çeken yapımlarından biri oldu. Keyifli senaryosu ve yıldız kadrosu ile hepimizi ekran başına kilitleyen fenomen dizi yaz akşamlarımıza adeta renk katıyor. Sadece ilk aşık olduğu erkekle evlenirse mutlu olabileceğine inanan Ada’nın ilk aşkı olduğuna inandığı Rüzgar’ı geri kazanmaya çalışırken gerçek aşkı bulma yolculuğunu izlediğimiz Baht Oyunu daha şimdiden büyük bir hayran kitlesi oluşturdu.

baht oyunu-cemre baysel-aytaç şaşmaz

Başrollerinde Aytaç Şaşmaz, Cemre Baysel, İdris Nebi Taşkan, Aslı Sümen, Hande Subaşı, Funda İlhan, Tuğba Çom, Anıl Çelik gibi isimlerin olduğu fenomen dizinin sevilen ikilisinden dikkat çeken bir paylaşım geldi. Baht Oyunu’nun yıldızları Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel’in set fotoğrafları olay yarattı.

Bu Nasıl Bir Uyum

Birlikte rol almaktan çok mutlu olan ve birbirine çok yakıştırılan Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel sosyal medyanın gündeminden düşmüyor. Beraber sık sık paylaşım yapan ve uyumlu kimyaları ile hepimizi büyüleyen ünlü ikili, aşk dedikodularının da önüne geçemiyor tabii. Ünlü ikilinin sette yakınlaştığı ve yeni bir aşka yelken açtığı iddia edilmişti. Ancak ikiliden bu dedikodular hakkında bir yanıt gelmemiş ve Cemre Baysel’in 5 yıllık sevgilisi olduğu söylenmişti.

baht oyunu-cemre baysel-aytaç şaşmaz

Baht Oyunu’nun yıldızlarından yepyeni bir paylaşım geldi. Setten fotoğraf atan Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel’in birbirlerine bakışları sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü. Beraber poz veren ikili birbirlerini etiketleyerek ve dizideki isimleri ile seslenerek sosyal medya hesaplarında paylaştı. Bu fotoğraflar ise aşk dedikodularının gerçek olduğu iddialarını güçlendirdi.

baht oyunu-cemre baysel-aytaç şaşmaz
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz