Çukur’un Cumali Koçovalı’sı Tanıdığımızdan Çok Farklıymış! Necip Memili Dizide Kabadayı Gerçekte ise…

Aleyna

Haberler

10 Temmuz 2021

Çukur’un Cumali Koçovalı’sı Tanıdığımızdan Çok Farklıymış! Necip Memili Dizide Kabadayı Gerçekte ise…

Efsane dizi Çukur’un Cumali Koçovalı’sına hayat veren Necip Memili’den dikkat çeken paylaşımlar geldi. Sezon boyunca sert bir kabadayıya hayat veren ünlü oyuncunun ailesi ile samimi halleri sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü.

necip memili-çukur

Show Tv’nin fenomen dizisi Çukur şüphesiz son zamanların en çok konuşulan dizilerinden biriydi. Çarpıcı konusu ve güçlü kadrosu ile sezonlarca ekranlarda fırtınalar estiren sevilen dizi, yayınlandığı ilk günden beri reyting listelerini adeta altüst etmişti. Dizi tarihinin en orijinal ve kaliteli projelerinden biri olarak görülen Çukur, gündemden bir süre daha düşmeyecek gibi duruyor.

necip memili-çukur

Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Ercan Kesal, Perihan Savaş, Şenay Gürler, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Necip Memili, Damla Sönmez gibi isimler olan Çukur’un en sevilen karakterlerinden biri de tartışmasız Cumali Koçovalı’ydı. Koçavalı ailesinin en büyüğü ve korkutucu ağabeyi olan Cumali’ye hayat veren Necip Memili meğerse dizideki karakterinden çok farklıymış.

O Tam Bir Aile Babası

Daha önce Yaprak Dökümü, Hanımın Çiftliği, Yalan Dünya, Ulan İstanbul, Şahsiyet gibi yapımlarda izlediğimiz Necip Memili ülkemizin en başarılı oyuncularından biri. Özellikle Çukur’daki performansı ile hepimizin kalbinde taht kuran ünlü oyuncu şimdilerde yeni projesi Kanunsuz Topraklar’ın yoğunluğuna girmeden ailesi ile birlikte soluğu tatilde aldı.

necip memili-çukur

2020 yılından beri Didem Dayıcıoğlu ile evli olan Necip Memili’den gelen peş peşe paylaşımlar ise sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü. Sert ve korkutucu bir kabadayı olarak izlediğimiz sevilen oyuncunun çocuğu ile verdiği pozlar tüm sosyal medyanın kalbini adeta eritti. Sezon boyunca Çukur setinde girmediği kavga kalmayan ünlü oyuncu, şimdilerde baba olmanın tadını çıkarıyor.

necip memili-çukur

Necip Memili’nin eşi Didem Dayıcıoğlu için söylediği romantik sözler ise herkesi aşka tekrar inandırdı. Eşinin fotoğrafını paylaşan Memili “,,,bilmem!, bir zaman gelir anlatırım belki doğru kelimelerle, uzun cümleler kuramayacak kadarım, sadece gülüşüne ve gözlerine yağmur olsam yeter, ki zaten ıslanmak güzeldir aslında senin yüzün de ve senin yüzünden” diye not düştü. Necip Memili’ye mutluluklar diliyoruz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz