Çağla Şıkel’den Son Dakika Açıklaması! Kaan Yıldırım-Çağla Şıkel Aşkı Gerçek mi Yoksa Uydurma mı? İşte Gerçekler

Aleyna

Haberler

10 Temmuz 2021

Çağla Şıkel’den Son Dakika Açıklaması! Kaan Yıldırım-Çağla Şıkel Aşkı Gerçek mi Yoksa Uydurma mı? İşte Gerçekler

Magazin gündemi bugün peş peşe gelen aşk haberleri ile çalkalandı. İsmi Kaan Yıldırım ile aşk dedikodularına karışan Çağla Şıkel’den haberlere dair ilk açıklama geldi.

kaan yıldırım-hadise

Tüm Türkiye onları konuşuyor. Aşkları ile geçtiğimiz seneye damga vuran Kaan Yıldırım ve Hadise gündemden düşmüyor. Hadise’nin isminin Reza Zarrab ve Ebru Gündeş boşanması ile ilgili çirkin iddialara karışması söylenene göre ünlü çiftin ilişkisini yıpratmıştı. Evlilik yolunda olan Kaan Yıldırım ve Hadise’nin ayrılması hepimizi çok üzmüştü.

kaan yıldırım-çağla şıkel

Ayrıldıktan sonra ise ünlü ikiliden peş peşe aşk dedikoduları geldi. İddialara göre ayrılıktan sonra Çeşme’ye giden Kaan Yıldırım, Çağla Şıkel ile yakınlaştı. Çeşme’de bir mekanda samimi bir şekilde eğlenirken görünen ikili, magazin gündemine bomba gibi düştü. Çağla Şıkel ve Kaan Yıldırım’ın daha önce de Alaçatı’da bir araya gelmesi ise aşk iddialarını iyice güçlendirdi.

hadise-mehmet dinçerler

Hadise ise bir mekanda ünlü iş insanı Mehmet Dinçerler ile görüntülendi. Daha önce Hande Erçel ile aşk yaşayan Mehmet Dinçerler ile Hadise’nin mekana el ele girdikleri ve eğlendikleri iddia edildi. Ünlü ikilinin fotoğrafları ise kısa sürede sosyal medyada yayıldı.

Çağla Şıkel O İddiaları Yalanladı

Önceki akşam Urla’da baş başa yemek yedikleri söylenen Çağla Şıkel ve Kaan Yıldırım cephesinden ilk açıklama geldi. Ünlü mankenin çıkan dedikodular sonrasında yakın arkadaşlarına ” “Kaan Yıldırım arkadaşım” dediği öğrenilmişti. Bunun ardından Çağla Şıkel, sosyal medya hesabından yayınladığı bir hikaye ile dedikodulara cevap verdi.

kaan yıldırım-çağla şıkel

“Ha bir de hayatımda biri olursa ben size söylerim” diye not düştüğü bir hikaye paylaşan Çağla Şıkel aşk dedikodularını bu şekilde yalanladı. Bu açıklaması kısa sürede sosyal medyanın gündemine düştü Kaan Yıldırım’dan ise henüz bir açıklama gelmedi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz