Bahtiyar Ölmez 15. Bölüm Fragmanı 24 Şubat Cumartesi

admin

Haberler

24 Şubat 2018

Bahtiyar Ölmez 15. Bölüm Fragmanı 24 Şubat Cumartesi

ATV’nin ilgiyle izlenen, başarılı aksiyon ve komedi dizisi Bahtiyar Ölmez 15. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Heyecanla beklenen dizinin 14. Bölümünde aksiyon dolu dakikalar yaşanmıştı. Bahtiyar ölmez 15. Bölüm fragmanında ise; Sırlar ortaya çıkıyor. ‘Rıfat aslında Rıfat Değil’ Bahtiyar Ölmez kardeşini kurtarmak için, zor bir görevin üstesinden gelmeye çalışıyor. Rıfat Çakar’ın ailesine aslında kendisinin Rıfat olmadığını sadece onun hayatını yaşamak zorunda olduğunu söylüyor. Öte yandan hala Bahtiyar’ın babasının katili olduğuna inanan Aylin ise onu bulup öldürmenin planlarını yapıyor. Tahir’in üzgün haline dayanamayan Aylin, annesi Handan’ı eve çağırıyor. Ancak Handan evdeki tüm dengeleri alt üst ediyor.

Heyecanlı sahnelerin yer aldığı Bahtiyar Ölmez’in 15. Bölümü 24 Şubat Cumartesi günü saat 20:00’de ATV’de.

Bahtiyar Ölmez’in geçen haftaki bölümünde heyecanlı dakikalar yaşanmıştı. Şinasi ve Nuran, Caner’in tehlikeli oyununun hedefi olmuştur ve yaşamları saniyelere bağlıdır. Bahtiyar ise Anıl ve Memduh’la birlikte ikiliyi kurtarmak için ellerinden ne geliyorsa yaparlar. Bahtiyar’ın gerçek kimliğine çok yaklaşan Aylin Çağla’dan aldığı ihanet fotoğrafının peşine düşerken, Fuat da hain planlar yapmaktadır.

Her bölümü heyecanla izlenen Bahtiyar Ölmez 15. Bölüm fragmanı oldukça ses getirdi. Bahtiyar kendisine verilen görevi yerine getirdiği taktirde kardeşine kavuşabilecektir. Ancak bu görev Bahtiyar’ı zor duruma düşürecektir. Rıfat’ın ailesine asılında kendisinin Rıfat olmadığını sadece onun hayatını yaşayan bir benzeri olduğunu söylemesi Bahtiyar’a oldukça zor anlar yaşatır. Bir yandan babasının katili olduğuna kendisini iyice inandıran Aylin, Bahtiyar’ın peşini bırakmamaya ve onu öldürmeye kararlıdır. Çirkin planlarıyla ortalığı birbirine katan Caner’in peşine düşen Anıl ve Memduh bir ipucuna rastlarlar. Bu ipucunun peşine düşen ikili bambaşka gelişmelerin yaşanmasına sebep olurlar. Kardeşini kurtarmanın derdinde olan Bahtiyar, kendisini öldürmek isteyen Aylin’le burun buruna gelir.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz