Baraj Dizisine Dengeleri Değiştirecek Yeni Bir Karakter Katılıyor

Aleyna

FOX

7 Ekim 2020

Baraj Dizisine Dengeleri Değiştirecek Yeni Bir Karakter Katılıyor

Salı günleri Fox TV’de yayınlanan Baraj dizisindeki heyecan veren gelişmelere bir yenisi eklendi. Genç oyuncu İrem Tuncer, dizinin tansiyonunu artıracak yeni bir karakterle diziye dahil oldu.

Salı akşamları Fox TV’de yayınlanan Baraj dizisi haftanın en zorlu gününde mücadele ediyor. Karşısında rekora doymayan Masumlar Apartmanı, altıncı sezonuna giren Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, her hafta ünlü oyuncuları konuk eden Menajerimi Ara, geçen sezonun popüler işi Hekimoğlu gibi yapımlar varken Baraj’ın tutunma şansı düşük görünüyordu. Neyse ki Baraj dizisi son yıllarda TV’de yaşanan en büyük rekabetin kazananlarından olmayı başardı ve sekizinci bölümüyle reyting sıralamalarından alnının akıyla çıktı.

Hikayenin Tansiyonu Giderek Artacak

Dizinin ana karakterleri arasındaki gerçeğin çok da sündürülmeden açığa çıkması izleyicileri diziye bağladı. Art arda yaşanan gelişmeler dizinin temposunu giderek artırdı ve sonuç reytinglerde hemen görüldü. Dizinin yeni akışına yön verecek bir gelişme de oyuncu kadrosunda yaşandı.

Biran Damla Yılmaz, Feyyaz Duman, Sumru Yavrucuk ve Burak Yörük gibi kaliteli oyuncularla yola çıkan Baraj’ın kadrosuna son olarak genç oyuncu İrem Tuncer katıldı. Fulya karakteriyle diziye dahil olan İrem Tuncer dengeleri değiştirecek.

İrem Tuncer Kimdir?

İrem Tuncer

Genç oyuncu İrem Tuncer hakkında neredeyse hiçbir bilgi yok. Sektöre yeni yeni adım atan oyuncu daha çok tiyatro izleyicileri tarafından bilinen bir isim. Aynı zamanda, İrem Tuncer doğaçlama tiyatro yapan Mahşer-i Cümbüş ekibinin de önemli bir oyuncusu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz