Yasak Elma’nın Yıldızı Eda Ece: “Çok doğru bir yol izlemişim!”

Aleyna

FOX

7 Ekim 2020

Yasak Elma’nın Yıldızı Eda Ece: “Çok doğru bir yol izlemişim!”

Ünlü oyuncu Eda Ece, Hello dergisine verdiği röportajda Yasak Elma dizisinde canlandırdığı Yıldız karakteri hakkında konuştu.

Yasak Elma dizisinde canlandırdığı Yıldız karakteriyle popüler olan Eda Ece, Hello dergisinin bu ayki kapak yıldızı oldu. Başarılı oyuncu, “Çok severek çalıştığım işlerden biri oldu, hepinizi seviyor ve teşekkür ediyorum” diyerek söyleşide ve fotoğraflarda emeği geçen herkesi teker teker Instagram gönderisine etiketleyerek takdir topladı.

Oyunculuk kariyerindeki en başarılı dönemi yaşayan Eda Ece, bu durumu Yasak Elma’ya borçlu olduğunu her fırsatta vurguluyor. Röportajda Yasak Elma dizisinde oynadığı Yıldız karakterine özel bir parantez açan Eda Ece, bu kez kendisinin de bu role kattığı çok şey olduğunu dile getirdi.

“Ait Olmadığı Bir Yerde Ayakta Kalıyor”

Eda Ece

Yıldız karakterinin sahneleri diziyi izlemeyenler tarafından bile bilinen, dizi izleyicilerinin de nefes aldığı komik anların mimarı bir karakter. Eda Ece, entrikaların ve yasak aşkların içinde ayakta kalmaya çalışan, aslında kötü bir karakter sayılabilecek Yıldız’ı izleyicilere nasıl sevdirdiğini şu sözlerle anlattı:

“Kötü karakterden seyircilerin nefret etmesi istenir ama bu dizide Yıldız’ın tüm defolarına rağmen kendisini sevdirmesi önemliydi. Agresif ya da ağdalı bir yerden oynamak yerine ona yapılan sataşmaları göğsümde yumuşatarak oynadım. Küçümsendiği durumlarla alay eden, şaşkın, iyi niyetli, dobra bir kadın resmettim. Bir repliği söylemenin 40 çeşidi vardır, Yıldız için hep yumuşak bir tavrı tercih ederek mizah ekledim ve ait olmadığı bir ortamla baş edebilmesini böyle sağladım. Bu kadar sevildiğine göre doğru bir yol izlemişim.”

Yıldız’ın En Komik Sahnelerini Hatırlayalım

Yıldız’ın verdiği komik ayar sosyal medyada günlerce gündemde kaldı.

Taç takıntısı ve muhteşem İngilizcesi de öyle.

Çevresindeki hiç bitmeyen entrikalar yüzünden ilk yardım dersi alması ve kalp kırmaktan korktuğu için dersi bırakması da konuya hayli ilginç bir bakış açısıydı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz