Barış Falay’dan Şaşırtan Açıklama: “Aslında Dizide Olmayacaktım”

Aleyna

Haberler

10 Ekim 2020

Barış Falay’dan Şaşırtan Açıklama: “Aslında Dizide Olmayacaktım”

Bu sezon Menajerimi Ara’da oynayan Barış Falay, Aşırı Ünlülerle Kısa Görüşmeler programına konuk oldu. Ünlü oyuncu kariyeri ve eşiyle ilişkisi hakkında ilginç açıklamalar yaptı.

Ünlü oyuncu Barış Falay, Aşırı Ünlülerle Kısa Görüşmeler programına konuk oldu. Tüm sorulara açık yüreklilikle cevap veren Falay, samimiyeti ve kibarlığıyla izleyenlerin takdirini kazandı.

Falay’ı Hiç Tanımayabilirdik!

Kenan İmirzalıoğlu ve Barış Falay

Barış Falay, 2004 yılında Aliye’de canlandırdığı Müco karakterinden beri televizyonun vazgeçilmez isimlerinden biri. Ünlü oyuncu, aslında o dönem televizyonda rol almaya hiç sıcak bakmadığını itiraf etti. Kocaeli Şehir Tiyatroları’nın kurucu kadrosunda yer alan Falay, tiyatroda devam etmek istese de devreye oyuncu eşi Esra Ronabar girmiş. Ekranda görünmenin önemini anlatarak eşini ikna eden Ronabar sayesinde Falay’ın usta oyunculuğunu yıllardır her hafta izleyebiliyoruz.

“Menajerimi Ara Geleceğe Kalacak”

Menajerimi Ara

Neredeyse her sezon en kaliteli dizilerde rol alan Falay’ın proje seçimi konusunda oldukça seçici olduğuna şüphe yok. En büyük arzusunun geleceğe kalmak olduğunu ve işlerini bu doğrultuda seçtiğini söyleyen oyuncu, Menajerimi Ara’yı da bunun için seçtiğini söyledi.

“Sinemacılar Beni Sevmiyor”

Ya Sonra afişi

Tiyatrodaki olağanüstü başarısını dizilerde de sürdüren Barış Falay’ı sinemada pek göremiyoruz. Oyuncu son olarak 2011 yılında Ya Sonra filminde oynadı. Falay, bu durumu televizyon diline göre yaptığı oyunculuğun sinemacıların pek hoşuna gitmemesine bağlıyor. Bugüne kadar yapımcıları pek çok kez “Onu da yaparım, bunu da oynayabilirim” diyerek ikna ettiğini söyleyen oyuncu, sinemacıları da ikna etmeye kararlı.

“Oyunumu Nasıl Çalarsın?”

Esra Ronabar ve Barış Falay

Barış Falay, programda sık sık eşi oyuncu Esra Ronabar’dan da bahsetti. Falay, daha önce verdiği bir röportajda Esra Ronabar’ı görür görmez “İşte evleneceğim kadın” dediğini anlatmıştı. Çift, 2006’da evlendi ve oğulları Mavi Rüzgar’la beraber gözlerden uzak bir hayat sürmeye başladı. Esra Ronabar’ın birkaç yıl önce atlattığı korkunç trafik kazası ve uzun süren iyileşme dönemini güçlenerek atlatmayı başaran çift, “Kaldı mı böyle aşklar” dedirtecek cinsten.

Barış Falay, programda bu büyük aşkın nasıl başladığını da anlattı. Esra Ronabar, Falay’ın tiyatro oyununa gelince tanışan çift aslında pek de iyi bir başlangıç yapmamış. Falay’ın oynadığı oyun aslında Ronabar’ın ekibiyle oynadığı bir oyunmuş. Bu yüzden Ronabar “Oyunumuzu nasıl çalarsınız” diyerek öfkelendiği için oyuna gelmiş. Sonunda da aşk başlamış.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz