Nurgül Yeşilçay, Mert Fırat ve Yurdaer Okur Kefaret’te Buluştu!

Aleyna

FOX

10 Ekim 2020

Nurgül Yeşilçay, Mert Fırat ve Yurdaer Okur Kefaret’te Buluştu!

Nurgül Yeşilçay ve Mert Fırat’ı yeniden buluşturan Kefaret dizisinin okuma provaları başladı. Bir öğretmen ve bir polisin kesişen hayatlarını anlatan Kefaret çok yakında Fox’ta yayınlanacak.

Ekrana gelmesi için gün sayılan Kefaret dizisi, özel bir okulda müzik öğretmeni olan Zeynep ve Başkomiser Sinan’ın kesişen hayatlarını konu alıyor. Dizi, Zeynep’in masal gibi hayatının alt üst olmasını ve ödediği bedelleri anlatacak.

Zülfü Livaneli’nin Konstantiniyye Oteli romanından uyarlanan yapım Fox TV’de yayına girecek. Bu sezon ekrana gelen ve televizyonun çehresini değiştiren roman uyarlamalarını düşünürsek, Kefaret’in de gündemi alt üst etmesi işten değil.

Nurgül Yeşilçay ve Mert Fırat Yeniden Bir Arada

Mert Fırat ve Nurgül Yeşilçay

Daha önce usta yönetmen Erden Kıral’ın Gece filminde başrolleri paylaşan Nurgül Yeşilçay ve Mert Fırat’ı bu kez televizyonda partner olarak göreceğiz. Nurgül Yeşilçay, özel bir okulda çalışan müzik öğretmeni Zeynep’e hayat verirken Mert Fırat da Başkomiser Sinan’a hayat verecek.

Dizinin yönetmen koltuğunda ise bir dönemin efsane dizisi Yaprak Dökümü’nün yönetmeni Mesude Erarslan oturuyor. Senaryo ise Hayat Şarkısı, Asmalı Konak, Merhamet gibi kalbe dokunan işlerin yazarı Mahinur Ergun’a emanet.

Kuruluş Osman’dan Yapılan Bomba Transfer

Karadayı’dan beri dizilerin en sevilen isimlerinden olan Yurdaer Okur da Kefaret’in kadrosunda yer alıyor. Ünlü oyuncu, Kuruluş Osman dizisinin en önemli karakterlerinden Balgay’ı canlandırıyordu. Ancak Balgay’ın hikayesi sona erdi ve Yurdaer Okur Kefaret dizisine transfer oldu.

Okuma Provaları Başladı

Yurdaer Okur’un diziye katıldığını açıklamasının ardından diziyle ilgili hazırlıklar hız kazandı. Nurgül Yeşilçay, Instagram’dan okuma provalarının başladığını haber veren bir fotoğraf paylaştı.

Kefaret Dizisi Okuma Provaları

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz